Благо

blago

Компанія "Благо"— один із найвідоміших забудовників Прикарпаття, понад 10 років успішно працює на ринку нерухомості. Багаторічний досвід і впровадження новітніх технологій дозволили організувати ефективну структуру управління та дають компанії можливість створювати унікальні будівлі: інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси.


Уже завершені та здані в експлуатацію: житлові будинки в Івано-Франківську на вул. Північний бульвар, 5Б і вул. Сеченова, 129А; у Коломиї на вул. Леонтовича, 20А; Тлумачі на вул. Винниченка, 1А; Надвірній на вул. Франка, 6А.


Місія компанії


Працівники компанії щоденно працюєть для того, щоб завдяки постійному лідерстві в реалізації унікальних будівельних проектів, передбаченні майбутніх потреб ринку нерухомості, забезпеченні найкращого співвідношення ціни та якості, а також спираючись на кращий світовий досвід і використовуючи інноваційний підхід в організації всіх виробничих та бізнес-процесів – від проектування будівництва до сервісу та роботи з клієнтами, здійснювались мрії жителів Прикарпаття. Головна мета забудовника – це Мрії, що втілені в життя! Якісно жити можна вже сьогодні, саме тому компанія дотримується принципів, які дозволяють реалізовувати архітектурні рішення та проекти з особливою інфраструктурою і при будівництві зберігаємо екологію житлових масивів. Високі технологічні стандарти, екологічність території та доступність житла – запорука успіху та впевненого кроку в майбутнє.


Стратегія компанії


Стратегія компанії «Благо» полягає у клієнтоорієнтованості, формуванні кращих умов та конкурентних пропозицій на ринку нерухомості. Компанія бачить своїм завданням постійне удосконалення та розвиток з метою забезпечення ефективного управління проектами нерухомості. Наша стратегічна мета – створювати житло, яке відповідає вимогам сучасної людини, зберігаючи вічні життєві цінності та уявлення про красу і гармонію.


Комплексність проектів


У кожному проекті компанія «Благо» використовує комплексний підхід у створенні сучасних умов життя. Кожен з будівельних проектів створений таким чином, що крім придбання нового житла, покупець отримує можливість вдосконалити свій стиль життя. Поруч з житловими будинками від компанії "Благо" знаходяться торгові центри та дитячі садочки, сучасні паркінги та спортивні клуби. Все це – на території комплексу і не потрібно витрачати зайвий час на тривалі подорожі містом. Саме комплексність проектів стала взірцем нових стандартів будівництва житла.


Забудовник використовує новий для українського ринку підхід у будівництві, повністю забезпечуючи виробничий ланцюг зі створення проектів, будівництва та їх подальшого обслуговування: Компанія «Благо» не обмежується лише придбанням землі та зведенням будинку – компанія виконує весь цикл будівельних робіт, включно з внутрішніми, і після здачі об’єктів в експлуатацію продовжує їх обслуговувати, здійснюючи управління житловим фондом будівель та прибудинкових територій.


На території житлових кварталів цілодобово працює охорона. Батьки можуть не хвилюватися, відпускаючи дітей на вулицю, в парк чи ігровий майданчик. Проектуючи житлові квартали, ми пропонуємо найкращий побут, мальовничу природу навколо і разом з тим сприятливі умови для спілкування жителів.


Компанія «Благо» є учасником державних програм, в тому числі «Доступне житло». Завдяки цьому багато сімей Івано-Франківська вже живуть у нових квартирах.


Принципи компанії


Основними принципами, якими керується колектив компанії «Благо» є професіоналізм, висока якість, доступність пропозицій, чіткість, комплексність та результативність у роботі, порядність та відкритість до клієнтів і партнерів, а також дотримання законодавства, турбота про навколишнє середовище, забезпечення безпеки праці.


Контакти


Адреса: м.Івано-Франківськ ,вул. Євгена Коновальця, 35


Тел: (0342) 71-54-00;


Моб: (050) 737 13 50, (097) 184 41 14;


Електронна пошта: blagoinform@gmail.com;


Сайт: www.blago.if.ua


Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар