blago developer

blago

Компанія blago developer – один із найвідоміших забудовників Прикарпаття, понад 17 років успішно працює на ринку нерухомості. Багаторічний досвід і впровадження новітніх технологій дозволили організувати ефективну структуру управління та дають компанії можливість створювати унікальні будівлі: інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси.


Уже завершені та здані в експлуатацію: житлові будинки в Івано- Франківську на вул. Північний бульвар, 5Б (6 під'їздів), вул. Сеченова 129 А (ЖК «Паркова алея», корп. 21-43), вул. Калуське шосе, 3 (містечко «Соборне», корп. 1-6), у м. Коломия на вул. Леонтовича, 20А; м. Тлумач на вул. Винниченка, 1А та м. Надвірній на вул. Франка, 6А.


 


Місія компанії


Працівники компанії щоденно працюють для того, щоб завдяки постійному лідерстві в реалізації унікальних будівельних проектів, передбаченні майбутніх потреб ринку нерухомості, забезпеченні найкращого співвідношення ціни та якості, а також спираючись на кращий світовий досвід і використовуючи інноваційний підхід в організації всіх виробничих та бізнес-процесів – від проектування будівництва до сервісу та роботи з клієнтами, здійснювались мрії жителів Прикарпаття.


Головна мета забудовника – це Мрії, що втілені в життя! Якісно жити можна вже сьогодні, саме тому компанія дотримується принципів, які дозволяють реалізовувати архітектурні рішення та проекти з особливою інфраструктурою і при будівництві зберігаємо екологію житлових масивів. Високі технологічні стандарти, екологічність території та доступність житла – запорука успіху та впевненого кроку в майбутнє.


 


Стратегія компанії


Стратегія компанії blago developer полягає у клієнтоорієнтованості, формуванні кращих умов та конкурентних пропозицій на ринку нерухомості.


Компанія бачить своїм завданням постійне удосконалення та розвиток з метою забезпечення ефективного управління проектами нерухомості. Наша стратегічна мета – створювати житло, яке відповідає вимогам сучасної людини, зберігаючи вічні життєві цінності та уявлення про красу і гармонію.


 


Комплексність проектів


У кожному проекті компанія blago developer використовує комплексний підхід у створенні сучасних умов життя. Кожен з будівельних проектів створений таким чином, що крім придбання нового житла, покупець отримує можливість вдосконалити свій стиль життя. Поруч з житловими будинками від компанії  знаходяться торгові центри та дитячі садочки, сучасні паркінги та спортивні клуби. Все це – на території комплексу і не потрібно витрачати зайвий час на тривалі подорожі містом.


Саме комплексність проектів стала взірцем нових стандартів будівництва житла.


 


Забудовник використовує новий для українського ринку підхід у будівництві, повністю забезпечуючи виробничий ланцюг зі створення проектів, будівництва та їх подальшого обслуговування: Компанія blago developer не обмежується лише придбанням землі та зведенням будинку – компанія виконує весь цикл будівельних робіт, включно з внутрішніми, і після здачі об’єктів в експлуатацію продовжує їх обслуговувати, здійснюючи управління житловим фондом будівель та прибудинкових територій.


 


На території житлових кварталів цілодобово працює охорона. Батьки можуть не хвилюватися, відпускаючи дітей на вулицю, в парк чи ігровий майданчик. Проектуючи житлові квартали, ми пропонуємо найкращий побут, мальовничу природу навколо і разом з тим сприятливі умови для спілкування жителів.


 


Компанія blago developer є учасником державних програм, в тому числі «Доступне житло». Завдяки цьому багато сімей Івано-Франківська вже живуть у нових квартирах.


 


Принципи компанії


 


Основними принципами, якими керується колектив компанії blago developer є професіоналізм, висока якість, доступність пропозицій, чіткість, комплексність та результативність у роботі, порядність та відкритість до клієнтів і партнерів, а також дотримання законодавства, турбота про навколишнє середовище, забезпечення безпеки праці.


 


Контакти


Адреса: м. Івано-Франківськ ,вул. Євгена Коновальця, 35


Моб: (097)0714-000, (050)0714-000.


Електронна пошта: blagoinform@gmail.com


Сайт: www.blago.if.ua


Перевірка від Побудовано:

2 Коментарі - Написати коментар

  1. Сергій 17.08.2020 17:50

    затримки по всіх обєктах на декілька років. Негативні коментарі видаляють скрізь де можуть, в відділі продажів вам розкажуть тільки все позитивне, приховують те, що будівництво затримується роками

  2. Діма 11.06.2020 17:52

    Дуже великі тут затримки об'єктів в Blago developer ЖК Соборне на два роки затримали, Парус уже будують більше 5х років а ЖК Манхеттен неможуть ні одного будинку здати уже три роки, люди створили форум групу в фейсбуці називається - ЖК Манхеттен Відгуки Форум.

Коментар