Галицький Двір

galitskiy-dvir

БК "Галицький двір" - це понад 10 років успішної праці у будівельній галузі краю. Хоча сама приватна фірма має значно більший досвід роботи на прикарпатському ринку – ще з 1995 року.


За час своєї роботи в будівельній галузі приватна фірма «Галицький двір» справді зарекомендувала себе як відповідальний та надійний забудовник. У її власності є практично вся необхідна техніка. Підібрана чудова команда професіоналів. Будівельники взаємодіють між собою злагоджено та ефективно, що дозволяє здійснювати будівництво в максимально короткі терміни.


"Галицький двір" зводить будинки по усьому Прикарпатті. Окрім обласного центру, ведуться роботи в Бурштині, Коломиї та Верховині. У останній облаштовано цілий туристичний комплекс із гірськолижним витягом.


Компанія робить акцент не на кількість, а на якість об’єктів. Метою компанії є будувати не лише міцні, комфортні та сучасні будинки, але й естетично красиві, щоб вони були архітектурною окрасою міста і гордістю їхніх мешканців. 


На сьогодні компанія активного зводить якісні будинки по вулиці Богдана Хмельницького, по вулиці Горбачевського, що у мікрорайоні Пасічна, по вулиці Набережна, будинок класу еліт по вулиці Короля Данила, 20, завершує ІІ чергу будівництва комплексу у районі Стуса-Миколайчука. Також на рахунку "Галицького Двору" будівництво ЖК "Скеля" у курортному містечку Яремче. 


Контакти:


Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Південний Бульвар 23/31


Тел: +38 067-344-55-67, (0342)75-05-52, (0342)75-05-62, +38 050-373-70-23


E-mail: gal_dvir@ukr.net


Сайт: http://www.galdvir.com.ua


Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар