Житловий комплекс «Опришівська Слобода» Будується

Адреса: Івано-Франківськ,
Ціна(м2) від: 21 грн. до(м2): 25 грн.
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Житловий комплекс «Опришівська Слобода» будують на околиці Івано-Франківська, за 20 хвилин на авто від центру міста. Щоб уникнути ефекту будинків-мурашників для комплексу застосована середня поверховість зі скошеними покрівлями. Фасади будуть оброблені світлими тонами, а архітектурні елементи виділені контрастним кольором. До проєкту входить озеленення мікрорайону, облаштування дитячих та спортивних майданчиків, пішохідних алей та автомобільних проїздів.

Інфраструктура

Від зупинки громадського транспорту поруч з комплексом відправляються автобуси №41К та №47, а також маршрутки №21 та №24. Автомобілем до авто- або залізничного вокзалу можна доїхати за 10 хвилин, до Міжнародного аеропорту Івано-Франківськ — за 3 хвилини.

Недалеко від «Опришівської Слободи» продуктовий магазин «Цезар», до гіпермаркету «Велмарт» - 5 хвилин на авто. Поїздка автомобілем до центрального ринку міста за продукцією місцевих виробників та фермерів триватиме 20 хвилин. У пішому доступі пивоварня Eksporteks та кафе Opel Corsa, за 2 хвилини на авто — ресторан «Золотий лев» та кафе «Під горіхом».

В районі новобудови є навчально-виховні установи для дітей будь-якого віку. Батьки дітей дошкільного віку зможуть обрати з розташованих у радіусі 8-10 хвилин на авто від комплексу дитячих садків №20 «Росинка», №8 «Веселка», Tower, №29 та приватного дитячого садка «Маленький Енштейн». Для школярів найближча муніципальна школа №6 за 3 хвилини пішки, до шкіл №21 та №28 — 8 хвилин на авто, до початкової школи №9 — 11 хвилин. Якщо є бажання продовжити освіту поруч з будинком, на відстані 5-10 хвилин автомобілем Івано-Франківський коледж технологій та бізнесу, Вище художнє училище №3, Івано-Франківський базовий медичний коледж, коледж фізичного виховання та Університет Короля Данила.

Провести час з сім'єю за 11-13 хвилинах автомобілем від комплексу можна в аквапарку «Цунамі» або міському парку відпочинку ім. Т.Г. Шевченко, де працюють канатний парк та парк розваг для дітей «Горинич». Для занять спортом на території комплексу обладнають спортивні майданчики, а за 7 хвилин на авто розташований спортивний комплекс «Беркут» з катком, стадіоном, баскетбольним та волейбольним майданчиками. Влітку позасмагати, поплавати та пограти в баскетбол можна на міському озері, до якого на авто 11 хвилин.

Комплектація

  • утеплення цегляних стін пінополістиролом

  • індивідуальне поквартирне опалення дозволить самостійно регулювати мікроклімат у приміщеннях та економити на комунальних платежах

  • панорамні металопластикові вікна та балконні блоки

  • для зручності мешканців передбачені гаражні бокси для автомобілів

  • закрита територія з концепцією «двір без авто та сторонніх»


Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар