Franko River Club Зданий в експлуатацію

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Європейська
Клас об'єкта: Еліт
Стан будівництва: Зданий в експлуатацію

Franko River Club – котеджне містечко, де кожен будинок має свій особистий стиль, не порушуючи при цьому цілісне сприйняття всього комплексу – затишного, гармонійного, особливого. Вишуканість відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Тут поєднано комфорт з люксом, практичність з мрією.

Містечко розташоване у чистому передмісті. А відпочинок біля річки, що протікає поруч, стане обов’язковим сімейним ритуалом. Адже на воду, що тече, можна дивитися безкінечно, заспокоюючись та думаючи тільки про приємне.

Містечко побудоване у стилі «органічної архітектури» видатного архітектора Райта Ллойда. Панорамні вікна, через які наче входить життя всередину першими ранковими променями. Лаконічність та довершеність ліній. Фасад витриманий у стриманій кольоровій гамі, що підкреслює богемну вишуканість будинку.

Будинки з прилеглими ділянками від 8 до 15 соток кожна, яка відокремлена від сусідської огорожею-живоплотом. Територія, що виходить до дороги, обнесена цегляним парканом, окремі фрагменти якого зроблено з кованих деталей. Загалом навколо всього містечка – зовнішня глуха огорожа, виконана з декоративної цегли. Просторі дороги та тротуари з бруківки, якісне вуличне освітлення. Все це підкреслює особливість та успішність своїх власників.

Важливою складовою всього містечка є його рекреаційно-відпочинкова частина. На будь-який смак, для будь-яких потреб – Ви знайдете тут все. Для діток – майданчик, який розумно продуманий для найменших та композиційно організований для школяриків; для любителів водних процедур – критий басейн, у якому Ви освіжатиметеся після важких буднів; СПА-зона – для чудового зовнішнього вигляду та релаксу; тренажерний зал та спортивний майданчик під відкритим небом – для підтримання ідеальної фізичної форми.

Цілодобова охорона подбає про безпеку Ваших родин.

Успішність сьогодні обов’язково супроводжується бездоганним зовнішнім виглядом ділової людини. Як і жінки, так і чоловіки хочуть виглядати доглянутими. Адже коли Ви красиві – Ви впевнені в собі. Догляд за собою стає частиною щоденного графіку. Тому дуже зручним є розташування SPA-салону та солярію у рекреаційно-відпочинковому корпусі містечка.

Людей будь-якого віку привабить спортивний майданчик, де із задоволенням дружньою командою можна пограти футбол, баскетбол, волейбол. Спортивний дух бадьоритиме свіже повітря, яке біля річки особливо чисте. А для шанувальників великого тенісу – корти, на котрих Ви справді з радістю підтримуватиме свою форму.

Любителям потренуватися під відкритим небом імпонуватимуть штанги, гантелі, перекладини, турніки та бруси, за допомогою яких Вони набудуть відмінної фізичної форми та загартують дух і тіло.

Дбаючи про добробут та комфорт Вашої сім’ї, ми пропонуємо:
– індивідуальне проектування будинку;
– рекреаційно-відпочинкову частину на території містечка;
– зручне сполучення із центром міста (500 м до головної дороги);
– розвинену інфраструктуру.

За Вашим побажанням виконуємо роботи по інтер’єру та ландшафтному благоустрою.


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар