blago developer

blago

Компанія blago developer – один із найвідоміших забудовників Прикарпаття, понад 17 років успішно працює на ринку нерухомості. Багаторічний досвід і впровадження новітніх технологій дозволили організувати ефективну структуру управління та дають компанії можливість створювати унікальні будівлі: інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси.


Уже завершені та здані в експлуатацію: житлові будинки в Івано- Франківську на вул. Північний бульвар, 5Б (6 під'їздів), вул. Сеченова 129 А (ЖК «Паркова алея», корп. 21-43), вул. Калуське шосе, 3 (містечко «Соборне», корп. 1-6), у м. Коломия на вул. Леонтовича, 20А; м. Тлумач на вул. Винниченка, 1А та м. Надвірній на вул. Франка, 6А.


 


Місія компанії


Працівники компанії щоденно працюють для того, щоб завдяки постійному лідерстві в реалізації унікальних будівельних проектів, передбаченні майбутніх потреб ринку нерухомості, забезпеченні найкращого співвідношення ціни та якості, а також спираючись на кращий світовий досвід і використовуючи інноваційний підхід в організації всіх виробничих та бізнес-процесів – від проектування будівництва до сервісу та роботи з клієнтами, здійснювались мрії жителів Прикарпаття.


Головна мета забудовника – це Мрії, що втілені в життя! Якісно жити можна вже сьогодні, саме тому компанія дотримується принципів, які дозволяють реалізовувати архітектурні рішення та проекти з особливою інфраструктурою і при будівництві зберігаємо екологію житлових масивів. Високі технологічні стандарти, екологічність території та доступність житла – запорука успіху та впевненого кроку в майбутнє.


 


Стратегія компанії


Стратегія компанії blago developer полягає у клієнтоорієнтованості, формуванні кращих умов та конкурентних пропозицій на ринку нерухомості.


Компанія бачить своїм завданням постійне удосконалення та розвиток з метою забезпечення ефективного управління проектами нерухомості. Наша стратегічна мета – створювати житло, яке відповідає вимогам сучасної людини, зберігаючи вічні життєві цінності та уявлення про красу і гармонію.


 


Комплексність проектів


У кожному проекті компанія blago developer використовує комплексний підхід у створенні сучасних умов життя. Кожен з будівельних проектів створений таким чином, що крім придбання нового житла, покупець отримує можливість вдосконалити свій стиль життя. Поруч з житловими будинками від компанії  знаходяться торгові центри та дитячі садочки, сучасні паркінги та спортивні клуби. Все це – на території комплексу і не потрібно витрачати зайвий час на тривалі подорожі містом.


Саме комплексність проектів стала взірцем нових стандартів будівництва житла.


 


Забудовник використовує новий для українського ринку підхід у будівництві, повністю забезпечуючи виробничий ланцюг зі створення проектів, будівництва та їх подальшого обслуговування: Компанія blago developer не обмежується лише придбанням землі та зведенням будинку – компанія виконує весь цикл будівельних робіт, включно з внутрішніми, і після здачі об’єктів в експлуатацію продовжує їх обслуговувати, здійснюючи управління житловим фондом будівель та прибудинкових територій.


 


На території житлових кварталів цілодобово працює охорона. Батьки можуть не хвилюватися, відпускаючи дітей на вулицю, в парк чи ігровий майданчик. Проектуючи житлові квартали, ми пропонуємо найкращий побут, мальовничу природу навколо і разом з тим сприятливі умови для спілкування жителів.


 


Компанія blago developer є учасником державних програм, в тому числі «Доступне житло». Завдяки цьому багато сімей Івано-Франківська вже живуть у нових квартирах.


 


Принципи компанії


 


Основними принципами, якими керується колектив компанії blago developer є професіоналізм, висока якість, доступність пропозицій, чіткість, комплексність та результативність у роботі, порядність та відкритість до клієнтів і партнерів, а також дотримання законодавства, турбота про навколишнє середовище, забезпечення безпеки праці.


 


Контакти


Адреса: м. Івано-Франківськ ,вул. Євгена Коновальця, 35


Моб: (097)0714-000, (050)0714-000.


Електронна пошта: blagoinform@gmail.com


Сайт: www.blago.if.ua


Перевірка від Побудовано:

6 Коментарів - Написати коментар

 1. Віталік 20.11.2023 15:55

  Купив квартиру у період знижок до Чорної п'ятниці. Вигідно, ще й виграв робот пилосос. Рекомендую!

 2. Таня 23.10.2023 11:48

  Найкращий забудовник в Івано-Франківську! blago топ. Окреме дякую за паркомісця, цього в Франику дуже бракує!

 3. Таня 07.12.2021 17:13

  Зараз проживаю у Комфорт Парку, той що на Пасічні. Спочатку переживали щодо району, так як чули багато негативних відгуків про затори. Та це не виявилось проблемою, на дорогу витрачаємо не так багато часу як всі кажуть. Район хороший, багато приємних сусідів. Компанія Благо влаштувала гарне свято Вручення ключів. Загалом всім задоволені!

 4. Таня 07.12.2021 17:10

  Купила квартиру в Манхеттені. Уже давно зробила ремонт та живу там. Дуже подобається, якість відповідає тому, що говорили менеджери.

 5. Сергій 17.08.2020 17:50

  затримки по всіх обєктах на декілька років. Негативні коментарі видаляють скрізь де можуть, в відділі продажів вам розкажуть тільки все позитивне, приховують те, що будівництво затримується роками

 6. Діма 11.06.2020 17:52

  Дуже великі тут затримки об'єктів в Blago developer ЖК Соборне на два роки затримали, Парус уже будують більше 5х років а ЖК Манхеттен неможуть ні одного будинку здати уже три роки, люди створили форум групу в фейсбуці називається - ЖК Манхеттен Відгуки Форум.

Коментар