Житловий район Manhattan UP – ще один акредитований учасник програми єОселя!


Тепер усі люди, які планують взяти участь в програмі єОселя, можуть вибирати квартиру в Івано-Франківську в ще одному комплексі від blago. Це засвідчує меморандум про акредитацію, який компанія нещодавно підписала з «Державним Ощадним банком України».

 

Новий комплекс, який поповнив список акредитованих ЖК на етапі будівництва – це масштабний та сучасний район Manhattan UP, розташований на перетині вулиць Левицького та Набережна. Він стане ідеальним простором в Івано-Франківську для раціонального та комфортного життя.

 

 

Крім нього є ще декілька унікальних комплексів від blago, які можна вибирати за програмою єОселя: Family Plaza (вул. Пелеша, поблизу парку Воїнів-визволителів), Comfort Park (на перетині вулиць Целевича та Хіміків), Паркова Алея (вул. Героїв Миколаєва).

 

 

Програма єОселя вважається найвигіднішим довгостроковим кредитом на житло.

 

Вона дає змогу придбати житло в кредит на 20 років під найнижчу відсоткову ставку:

  • 3% для пільгових категорій: військовослужбовці-контрактники ЗСУ, працівники сектору безпеки та оборони, медпрацівники, педагоги, науковці;
  • 7% для всіх інших.

 

 

На сьогодні компанія blago єдина в Івано-Франківській області, яка має пропозиції первинного житла під єОселя.

 

Дізнатися як купити квартиру в іпотечний кредит по єОселя можна у менеджерів, залишайте заявку на сайті: https://blagodeveloper.com/