ЖК «Royal Hall» Зданий в експлуатацію

Адреса: Івано-Франківськ, м. Івано- Франківськ, вул. Шевченка 65-67
Клас об'єкта: Еліт
Стан будівництва: Зданий в експлуатацію

Royal Hall – елітний житловий комплекс з двох будинків з вишуканими пентхаусами та просторими квартирами.

Комплекс преміумкласу Royal Hall розташований в центрі Івано-Франківська на затишній вулиці Шевченка. Тут поєднується легка витонченість та елегантність з бездоганною величністю Івано-Франківська, старовинних вулиць і сміливою сучасністю.

У пішій доступності розташований парк Шевченка та міське озеро. Це забезпечує мешканцям тишу, свіже повітря і максимальне задоволення від життя серед мальовничої природи.

Житловий комплекс Royal Hall відображає новий погляд на сучасне житло, жителі якого не бояться експериментувати над власними ідеями та завжди досягають бажаного. Це ідеальне місце здійснення своїх мрій та створення свого якісного світу.

Royal Hall – житловий комплекс, який підкреслює ваш статус!


3 Коментарі - Написати коментар

 1. Петро 16.10.2021 18:49

  Найубогіше, що є в іф. Порушує всі можливі мараторії червоних та зелених ліній, а заїзд в підземний паркінг через пішохідну вулицю - рішення хворого на голову архітектора. Жаль людей, які захоплюються цим одобролом. Щиро надіюсь, що колись всіх відповідальних за побудову цього жаху, буде кримінально покарано

 2. Микола 16.07.2019 18:51

  Бwдинок досить цікавий. А коли буде його здача?

  • Район Manhattan 09.08.2019 10:01

   Доброго дня. Дякуємо за Ваше запитання. Здача першого будинку відбудеться в 4-му кварталі 2019р. Детальну інформацію про будинок можна дізнатись за телефоном: +38(067)532 0073

Коментар