ЖК IQ House Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Флотська
Ціна(м2) від: 19 500 грн.
Клас об'єкта: Еліт
Стан будівництва: Будується

IQ House – нова дохідна нерухомість поблизу центра та 300 суперсучасних квартир для власного простору, часу та відчуттів. Купуючи тут квартиру, ви отримуєте майно, яке працюватиме на вас. Це найвигідніше капіталовкладення з пасивним доходом, цінність якого лише ростиме.

 

У ЖК IQ House ми реалізуємо раціональні рішення для розумного проживання: стильна архітектура, індивідуальне опалення, колясочні та кладові, дворівневі квартири, відкритий двір з ландшафтним дизайном, футуристичний дитячий майданчик та комерція на першому поверсі. Тут зручно жити та вигідно здавати в оренду. І попит на таке житло буде лише рости, адже інфраструктура району робить його привабливим для переїзду.

 

За 1 хвилину ходьби розташовані навчальні заклади, магазини, спорткомплекс з басейном, санаторій-профілакторій та набережна з виходом на річку. А всього через дорогу знаходиться університет нафти і газу. Кожен студент мріятиме жити у ЖК IQ House.

 

Проєкт комплексу дозволить реалізовувати бізнес-ідеї у сфері послуг та обслуговування. На першому поверсі будинків будуть комерційні приміщення під сервісні фірми, магазини чи кав’ярні. Це можливість вигідно відкрити свою справу на прикладі європейського досвіду.

 

IQ House. Дохідні квартири – розумні інвестиції


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар