Власна квартира для молодих сімей у Франківську: на що звернути увагу?


Сьогодні на ринку первинної нерухомості є чимало привабливих пропозицій для молодих сімей. Проте, завжди є ризик помилитись.

 

Тож Аналітичний центр blago developer виділив декілька критеріїв, на які варто звертати увагу новому подружжю при виборі квартири.

 

Інфраструктура. Якщо молода сім’я планує народження дитини або вже має немовля, питання наявності поряд з будинком всіх об’єктів інфраструктури є вирішальним у виборі житла. Пандуси, заїзди, безпечні дитячі та спортивні майданчики, магазини поряд з будинком – для новоспечених батьків – це обов’язкові елементи зручності. Та й відстань до найближчого садочка і школи також відіграє свою роль. Зранку батькам комфортніше п’ять хвилин прогулятись з дитиною, ніж пів години їхати до найближчого навчального закладу. 

 

Планування. Вибір кількості кімнат у помешканні залежить від потреб і можливостей подружжя. Тож це питання досить індивідуальне. А от планування має бути обов’язково зручним. Коли велику площу квартири займають передпокій та коридори, то навіть трикімнатне житло буде малим. Для багатьох сімей не тільки розмір кімнат має значення. Кухня також повинна бути великою. Якщо місця недостатньо, можна об’єднати її з вітальнею. У такому разі потрібно подбати про потужну систему вентиляції.

 

Також зверніть увагу на освітлення квартири. У денну пору до помешкання має потрапляти сонячне світло. Найкращим варіантом буде вибір житла з панорамними вікнами. Вони не тільки забезпечать вам хороше денне освітлення, але й створять у квартирі відчуття більшого простору. Наявність у помешканні балкону також є великим плюсом, адже тут можна обладнати затишну зону для відпочинку, хобі чи навіть робочий кабінет. 

 

Дитячий майданчик і зелена зона. Біля будинку обов’язково має бути місце, де батьки можуть відпочити, а діти пограти в активні ігри. Мова йде про невеликий сквер або просто добре озеленену прибудинкову територію з дитячим майданчиком для різного віку дітей. 

 

Державні програми. Молода сім’я може скористатись державним кредитом від  Держмолодьжитла.

 

Довготерміновий пільговий кредит за рахунок власних коштів Держмолодьжитла на будівництво житла надається молодим сім’ям, в яких чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям, в яких мати (батько) віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

 

В Івано-Франківську компанія blago developer активно співпрацює з державним Фондом сприянню молодіжного житлового будівництва та має акредитовані ЖК в різних частинах міста.

 

Купити квартиру в Івано-Франківську молодим сім’ям з хорошим плануванням та облаштованою прибудинковою територією пропонує надійний забудовник blago developer у Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Паркова Алея, Manhattan, Main House, Авторський, комплексі елітних апартаментів Parus та Royal Hall.