Як вигідно купити квартиру: лайфхаки від забудовника


Чи можна заощадити, купуючи квартиру? Експерти одноголосно підтвердять, що така  можливість завжди є, головне знати нюанси.

 

Аналітичний центр blago дослідив які лайфхаки пропонують своїм клієнтам забудовники Івано-Франківська.

 

Квартира на старті продажів та останні пропозиції

 

Щоб заощадити кошти, покупцям рекомендують інвестувати у нерухомість на етапі риття котловану. Саме на початкових стадіях будівництва забудовник розпочинає продаж квартир і пропонує найоптимальніші ціни. Роблять це для того, щоб привабити інвесторів вкладати кошти у нові об’єкти нерухомості.

 

У такому разі вибір потрібно робити досить оперативно, бо далі вартість метра квадратного буде тільки зростати. Проте, купити житло за зниженою ціною можна і у зданому будинку. Мова йде про останні квартири. Це може бути одне або два помешкання, які ще не знайшли свого покупця. На них зазвичай девелопери роблять досить вигідні знижки. 

 

 Квартира на першому поверсі

 

Нерухомість на третьому і вище поверхах має більший попит ніж квартира на першому. Покупці не надто активно обирають тут житло через відсутність краєвиду з вікна. Відповідно ціна значно нижча.

 

Якщо для покупця цей пункт не має суттєвого значення, то він може заощадити до 10% на купівлі нового помешкання. А якщо купувати на початкових стадіях будівництва, то можна отримати подвійну вигоду. 

 

Також варто врахувати, що квартири на першому поверсі мають свої переваги у плані комфорту. Зокрема, тут немає сусідів знизу і ви не залежите від ліфта. 

 

100% оплата

 

Будівельні компанії зацікавлені у тому, щоб якомога більше покупців одразу сплачували 100% вартості квартири. Так забудовник може спрямувати фінансовий ресурс на добудову або зведення нових об’єктів. Тож не дивно, що покупцям, які готові сплатити всю суму, забудовники пропонують хороші знижки.

 

Кредитування на 20 років

 

Якщо ж покупець немає змоги оплатити повну суму одразу, забудовник пропонує скористатись послугою кредитування. До прикладу, в Івано-Франківську blago developer приєдналась до програми “Доступне житло під 10%”.

 

Тож цією послугою можуть скористатись і прикарпатці. Щоб отримати кредит, людині потрібно зробити внесок – від 25% вартості житла. Видають його на термін до 20 років.

 

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах від забудовника можна у ЖК Family Plaza, Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, ЖК Chocolate, Main House, Авторський, житловому Районі Manhattan, Паркова Алея та елітних будинках Parus, Royal Hall, чи будинок у котеджному містечку Franko River Club.