Про нас

"Побудовано" - все будівництво на одному сайті

"Побудовано в Івано-Франківську" - медіа портал про усі забудови Івано-Франківська, будівництва, будівельні компанії, житлову і комерційну нерухомість. Інформаційний проект стратував 10 січня 2016 року у форматі публічної сторінки у соцмережі "Фейсбук" - www.facebook.com/pobudovano.if. Інтернет-портал "Побудовано в Івано-Франківську" вийшов в ефір на початку травня 2016 року - pobudovano.com.ua

На сайті зібрано усі будівельні компанії обласного центру та їхні будівництва: здані в експлуатацію, в стадії будівництва, проекти. Команда "Побудовано в Івано-Франківську" перевіряє новобудови та будівельні компанії, щоб ніхто більше не став жертвою аферистів, шахраїв та учасником будівельного конфлікту. Публікуємо новини, акції та аналітику будівельної галузі Івано-Франківщини.

Збираємо факти, скарги, відгуки, порушення та зловживання. Вивчаємо законні, незаконні та сумнівні об'єкти. Хвалимо і дякуємо порядним і чесним будівельним компаніям. Висвітлюємо порушення будівельних норм та ігнорування містобудівного законодаства. Формуємо народний рейтинг довіри. Перевіряємо та ділимось інформацією.

Наша мета - зібрати та систематизувати усі відомості про будівництво, забудовників та їхні об'єкти. Джерелами інформації є відкриті, загальнодоступні джерела.

Контакти: pobudovano.if@gmail.com