Купуй своє: у період кризи важливо підтримати українських виробників


COVID-19 завдає чималого удару економікам усіх країн без винятку. Аналітики говорять про вхід України у світову кризу, значні результати якої ми відчуємо впродовж найближчих кількох місяців.

 

За словами експертів, мінімізувати економічні втрати можна, якщо буде підтримка українських виробників з боку держави та покупців. 

 

Наразі Уряд запровадив “податкові канікули” для галузей, які зазнають найбільших збитків під час карантину. А от Мінфін та Мінекономіки запропонували впровадити так звані “кредитні канікули” для бізнесу. Вони полягають у наданні нових позик і рефінансуванні чинних кредитів з нульовою відсотковою ставкою з відтермінуванням погашення тіла кредиту.

 

Для стабілізації ситуації бізнесу знадобиться підтримка ще й з боку самих українців. У час кризи, обираючи вітчизняних виробників, покупець сприяє “одужанню” економіки країни, тобто допомагає зберегти роботу людям, а підприємствам вчасно сплачувати податки та розвиватись.

 

Зараз українські підприємства готові підтримувати й одне одного, щоб зупинити закриття малого і середнього бізнесу.

 

Вітчизняний виробник стає у пріорітеті перед закордонним. До прикладу, компанія blago developer 70% матеріалів купує в українських підприємств, а це бетон, арматура, керамоблок, цегла, суміші для штукатурення, матеріали для оздоблення фасаду, вікна та двері, та інші основні матеріали для будівництва.

 

Робочі місця для українців також вдалось зберегти, продовжуючи будувати квартири у житлових комплексах Комфорт Парк, містечко Соборне, Район Манхеттен, Паркова Алея, Мейн Хаус, Авторський, Шоколад, Роял Хол, Парус.

 

У компанії blago developer діють спеціальні умови придбання квартир при повній оплаті, а також програма розтермінування. У період нестабільної ситуації покупці найбільше цікавляться готовим житлом, саме тому компанія пропонує хороші умови придбання квартир у вже збудованих будинках у всіх частинах міста, а також вигідні умови купівлі квартир з ремонтом.

 

Наразі частина українських компаній адаптувалась до нових карантинних умов. Деякі перевели роботу у віддалений режим. На щастя, сучасні технології дозволяють підприємствам не зупиняти роботу і комунікувати з клієнтами онлайн. А от представники будівельної галузі практикують ще й ізольований формат праці.

 

Компанія blago developer сьогодні працює одразу у двох режимах: на об’єктах продовжується будівництво з дотриманням усіх заходів безпеки та карантинних обмежень, а відділ продажу консультує покупців онлайн і через мобільний зв’язок.