У незаконному котловані на Мазепи, 144 біля міського озера встигли продати 6 квартир

Будівельна компанія ПП «Прикарпаття і К» зуміла продати 6 квартир у неіснуючій ІІ-ій черзі незаконного будівництва «комплексу апартаментів «На озері» по вулиці Мазепи, 144. Реалізація неіснуючої нерухомості відбувалася через житлові компанії та ріелторські організації.

ІІ-га черга будівництва комплексу апартаментів «На озері» від ПП «Прикарпаття і К» - це котлован, який виритий без жодної дозвільної документації. Проте навіть тут вдалося продати кілька квартир людям, які не перевіряють дозвільну документацію та не захищають власні інвестиції.

Ріелтори пропонували клієнтам у так званій І-ій черзі будівництва «комплексу апартаментів «На озері», по вулиці Мазепи, 144  «квартири» в будові, які, насправді, по-документах проходить як готель.

За останньою інформацією, станом на серпень, у так званій І-ій черзі будівництва різні ріелторські організації, не перевіряючи коректність документації, продали 80% площі – із 90 апартаментів залишилося 16. По-факту, даний будинок є об’єктом багатоквартирної житлової забудови. Але юридичино це готельний комплекс. Тому тут продають не квартири, а апартаменти в готелі.

Вартість 1 метра квадратного в комплексі "На озері" стартує від 450$. Також ПП "Прикарпаття і К" пропонує безвідсоткове розтермінування платежів до 2-х років.

Наразі генпідрядник ПП «Прикарпаття і К» припинив будівельні роботи на обєкті. Найімовірніше, забудівник вичікує, аби з часом про його незаконне будівництво забули. Тоді без зайвого шуму будову спробують ввести в експлуатацію.

Нагадаємо, що цільове призначення земельної ділянки, на якій збудований комплекс – будівництво та обслуговування інших будівель громадської забудови. Отже будувати житлові будинки на ній заборонено. Проте керівництво ГО «Товариство сприяння обороні України» вихід знайшло.

Архітектурно-планувальне завдання (видавалося до 2012 р. до введення МБУІО) видано на спортивно-готельний комплекс. Будується, насправді, типовий житловий багатоповерховий будинок. Але продають в ньому апартаменти, а не квартири.

На початку року ДАБІ призупинила будівництво скандального об'єкту на Мазепи, 144, але ГО «Товариство сприяння обороні України» оскаржило це рішення в суді. 23 березня окружний адмінсуд Івано-Франківської області скасував припис ДАБІ про зупинку будівництва.

 

Детальніше читайте у "Перевірці від "Побудовано" на сторінці об'єкта будівництва.