Поки триває скандальне будівництво на Мазепи,144, ПП "Прикарпаття і К" продає апартаменти по 450$ за м2

Будівельна компанія ПП "Прикарпаття і К" позиціонує скандальне будівництво на Мазепи,144 як комплекс апартаментів "На озері"

Вартість 1 метра квадратного в комплексі "На озері" стартує від 450$. Також ПП "Прикарпаття і К" пропонує безвідсоткове розтермінування платежів до 2-х років.

У скандальній недобудові на Мазепи, 144 передбачили 90 апартаментів від одно- до трьохкімнатних. Загалом, тут хочуть збудувати і ввести в експлуатацію 10 поверхівку на два під’їзди.

Замовником будівництва є ГО «Товариство сприяння обороні України». ПП "Прикарпаття і К" - генпідрядник.

По-факту, даний будинок є об’єктом багатоквартирної житлової забудови. Цільове призначення земельної ділянки, на якій збудований комплекс – будівництво та обслуговування інших будівель громадської забудови. Отже будувати житлові будинки на ній заборонено. Проте керівництво ГО «Товариство сприяння обороні України» вихід знайшло.

Архітектурно-планувальне завдання (видавалося до 2012 р. до введення МБУІО) видано на спортивно-готельний комплекс. Будується, насправді, типовий житловий багатоповерховий будинок. Але продають в ньому апартаменти, а не квартири.

На початку року ДАБІ призупинила будівництво скандального об'єкту на Мазепи, 144, але ГО «Товариство сприяння обороні України» оскаржило це рішення в суді. 23 березня окружний адмінсуд Івано-Франківської області скасував припис ДАБІ про зупинку будівництва.

В своїй позивній вимозі ГО «Товариство сприяння обороні України» заявило, що Держархбудінспекція видавши припис про припинення будівельних робіт, порушила його права. За словами адвокатів, недопущення забудівником представників ДАБІ на об’єкт будівництва, не є причиною для видання такого припису, а тягне за собою штрафні санкції.

Представник інспекції пояснив, що припис про припинення будівельних робіт складається за наявності виявлених порушень. Недопуск інспектора на будівництво розцінили, як підставу для його складання. В свою чергу позивач заявив, що припис складається виключно на підставі порушень ведення будівництва. Суд погодився з цією позицією.

Тож позивні вимоги задовільнили - припис про припинення будівельних робіт визнали незаконним. Відтак, будівництво продовжується.