Комплекс апартаментів "На озері" (Мазепи, 144) Скандальна забудова

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 144
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Скандальна забудова

Комплекс апартаментів розташований на березі міського озера.

У проекті 90 апартаментів від одно- до трьохкімнатних. За словати забудовників всього будинок матиме 10 поверхів та два під’їзди, з місцями для паркування автомобілів. Забудівник пропонує безвідсоткове розтермінування платежів до 2-х років.

По-факту, даний будинок є об’єктом багатоквартирної житлової забудови. Цільове призначення земельної ділянки, на якій збудований комплекс – будівництво та обслуговування інших будівель громадської забудови. Отже будувати житлові будинки на ній заборонено. Проте керівництво ГО «Товариство сприяння обороні України» вихід знайшло.

Архітектурно-планувальне завдання (видавалося до 2012 р. до введення МБУІО) видано на спортивно-готельний комплекс. Будується, насправді, типовий житловий багатоповерховий будинок. Але продають в ньому апартаменти, а не квартири.

Детальніше читайте нижче у розділі "Перевірка від "Побудовано".


Перевірка від Побудовано:

 • Земля
  Правом постійного користування земельної ділянки володіє Івано-Франківська автомобільна школа товариства сприяння обороні України. Згідно кадастру, цільове призначення - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, що не передбачає будівництво багатоквартирних житлових будинків.
 • Дозвільна документація
  У 2006 році за цією адресою на ГО "Товариство сприяння обороні України" видано архітектурно-планувальне завдання для будівництва спортивно-готельного комплексу.
  На початку 2016 року УДАБІ офіційно повідомило, що будь-які дозвільні документи по скандальному будівництву на Мазепи 144 – відсутні.
  "Відповідно до даних Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, відомості щодо дозвільних документів на будівництво в м. Івано-Франківськ по вул. Мазепи, 144 у Держархбудінспекції відсутні", - йдеться у відповіді на депутатський запит.
  : + Читати повністю
 • Суди
  На початку року ДАБІ призупинила будівництво скандального об'єкту на Мазепи, 144, але ГО «Товариство сприяння обороні України» оскаржило це рішення в суді. 23 березня окружний адмінсуд Івано-Франківської області скасував припис ДАБІ про зупинку будівництва.
  В своїй позивній вимозі ГО «Товариство сприяння обороні України» заявило, що Держархбудінспекція видавши припис про припинення будівельних робіт, порушила його права. За словами адвокатів, недопущення забудівником представників ДАБІ на об’єкт будівництва, не є причиною для видання такого припису, а тягне за собою штрафні санкції.
  Представник інспекції пояснив, що припис про припинення будівельних робіт складається за наявності виявлених порушень. Недопуск інспектора на будівництво розцінили, як підставу для його складання. В свою чергу позивач заявив, що припис складається виключно на підставі порушень ведення будівництва. Суд погодився з цією позицією.
  Тож позивні вимоги задовільнили - припис про припинення будівельних робіт визнали незаконним. Відтак, будівництво продовжується.
  : + Читати повністю
 • Замовник і підрядник будівництва
  Замовник будівництва ГО «Товариство сприяння обороні України». Генеральний підрядник - фірма «Прикарпаття і К».
 • Ситуація на сьогодні
  "Прикарпаття і К" позиціонує скандальне будівництво на Мазепи,144, як комплекс апартаментів "На озері". Вартість 1 метра квадратного в комплексі "На озері" стартує від 450$.
  По-факту, даний будинок є об’єктом багатоквартирної житлової забудови. Але юридичино це готельний комплекс. Тому тут продають не квартири, а апартаменти в готелі.

1 Коментар - Написати коментар

Коментар