Квартира з ремонтом в новобудові: на що варто звернути увагу?


Представники ринку первинної нерухомості впроваджують додаткові пропозиції для українського покупця. Серед нових – готові квартири з ремонтом.

 

На появу цієї пропозиції вплинула зміна купівельних потреб. Ще декілька років тому люди активно обирали квартири без внутрішньої обробки. Відповідно всі ремонтні турботи лягали на нового власника. Мова йде про пошук підрядників, закупівлю необхідних матеріалів та контроль за якістю роботи. Це вимагає затрат не тільки у часовому відрізку, але й фінансових вкладень. Тож не дивно, що забудовники вирішили звільнити покупця від важкої праці та запропонувати додаткову послугу.

 

Яка вигода для покупця?

 

Нова пропозиція вигідна двом сторонам. Будівельна компанія, розвиваючи новий сегмент, збільшує кількість робіт і отримує конкурентну перевагу на ринку. А от покупець економить не тільки свої сили, але й гроші.

 

Купуючи квартиру з ремонтом у новобудові, людина заощаджує до 30% коштів, ніж у випадку ремонту помешкання своїми силами. Та й поселитись у новій квартирі можна одразу після здачі будинку в експлуатацію. І найголовніше, усю відповідальність за якість та терміни ремонту бере на себе будівельна компанія. 

 

Що отримує покупець і на що варто звернути увагу?

 

Послуга “квартира з ремонтом” у кожного забудовника включає різний перелік робіт. Тож потрібно детально ознайомитись, що вам пропонують. 

 

Серед стандартних: 

 

  • встановлення вхідних і міжкімнатних дверей;
  • обробка стін, їх фарбування або поклейка шпалер;
  • укладення ламінату або паркету у кімнатах і плитки у санвузлах;
  • електромонтажні роботи у квартирі.

Івано-франківцям купити квартиру з ремонтом пропонує blago developer в Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Manhattan, Main House, Авторський, Паркова Алея, Фемелі Плаза та елітних будинках Парус, Роял Хол. Компанія, окрім стандартних робіт, ще й встановлює газовий котел, лічильники, змішувачі, вимикачі та LED-світильники. Покупець може стежити за перебігом ремонту, а особистий менеджер повідомляє про всі стадії робіт.

 

Компанія blago developer одна з перших в Івано-Франківську запропонувала своїм покупцям послугу ремонту в новобудові. Забудовник пропонує ремонт у різних форматах: “економ”, “стандарт”, “преміум”. Залежно від своїх побажань покупець обирає той формат, який йому до вподоби найбільше.

 

За прогнозами експертів, впродовж наступних п’яти років попит на квартири з ремонтом зросте втричі. Ринок нерухомості поступово підлаштовується під нові запити. А це означає, що частка квартир з ремонтом від забудовника може зрости до 37%.