Вертикаль

vertikal

Будівельна компанія «Вертикаль» - це компанія з сучасним підходом до будівництва. Цінності компанії: чесність, відповідальність, компетентність.


«Вертикаль» використовує лише високоякісні сертифіковані матеріали, залучає до виконання робіт тільки перевірених часом та надійних партнерів. Компанія відчуває на собі відповідальність за житло, яке будує і вводить в експлуатацію, тому для неї надважливо дотримуватись високої якості будівництва та термінів здачі.


За роки успішної роботи, будівельній компанії вдалося зібрати висококваліфіковану команду будівельників, архітекторів, дизайнерів, менеджерів, які слідкують за інноваціями та технологіями і втілюють в  проектах нові, прогресивні ідеї.


Ключова відмінність компанії «Вертикаль», що вирізняє її серед десятків інших будівельних компаній міста Івано-Франківська  – це:


Здача усіх об’єктів вчасно (збудовані будинки здані в експлуатацію дотримуючись усіх задекларованих термінів);


Сервісне обслуговування (менеджери завжди проконсультують з будь-яких питань, що виникають у новоселів: «як запустити котел?», «як оплатити комунальні послуги», «куди звертатись з питань….» та багато іншого);


Унікальність (кожен житловий комплекс – це не просто надійний дім з цегли та бетону, це витвір мистецтва, в якому хочеться жити).


БК «Вертикаль» розпочала свою діяльність в 2010 році та динамічно розвивається на будівельному ринку Івано-Франківська. За цей час компанія побудувала та ввела в експлуатацію маштабний ЖК «Веселка річкова». Станом на сьогодні будується три нові житлові комплекси: «Листопад»,  Містечко Козацьке та HydroPark DeLuxe.


Контакти:


Адреса: вул.Івасюка, 82, м.Івано-Франківськ


Пошта: sales@vertykal.if.ua


Сайт: vertykal.if.ua 


      Телефони:


         +38//050/ 240-10-67


         +38//068/ 240-10-67

 


Перевірка від Побудовано:

  • Скандальні і конфліктні будівництва відсутні

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар