Вертикаль

vertikal

Будівельна компанія «Вертикаль» - це компанія з сучасним підходом до будівництва. Цінності компанії: чесність, відповідальність, компетентність.


«Вертикаль» використовує лише високоякісні сертифіковані матеріали, залучає до виконання робіт тільки перевірених часом та надійних партнерів. Компанія відчуває на собі відповідальність за житло, яке будує і вводить в експлуатацію, тому для неї надважливо дотримуватись високої якості будівництва та термінів здачі.


За роки успішної роботи, будівельній компанії вдалося зібрати висококваліфіковану команду будівельників, архітекторів, дизайнерів, менеджерів, які слідкують за інноваціями та технологіями і втілюють в  проектах нові, прогресивні ідеї.


Ключова відмінність компанії «Вертикаль», що вирізняє її серед десятків інших будівельних компаній міста Івано-Франківська  – це:


Здача усіх об’єктів вчасно (збудовані будинки здані в експлуатацію дотримуючись усіх задекларованих термінів);


Сервісне обслуговування (менеджери завжди проконсультують з будь-яких питань, що виникають у новоселів: «як запустити котел?», «як оплатити комунальні послуги», «куди звертатись з питань….» та багато іншого);


Унікальність (кожен житловий комплекс – це не просто надійний дім з цегли та бетону, це витвір мистецтва, в якому хочеться жити).


БК «Вертикаль» розпочала свою діяльність в 2010 році та динамічно розвивається на будівельному ринку Івано-Франківська. За цей час компанія побудувала та ввела в експлуатацію маштабний ЖК «Веселка річкова». Станом на сьогодні будується три нові житлові комплекси: «Листопад»,  Містечко Козацьке та HydroPark DeLuxe.


Контакти:


Адреса: вул.Івасюка, 82, м.Івано-Франківськ


Пошта: sales@vertykal.if.ua


Сайт: vertykal.if.ua 


      Телефони:


         +38//050/ 240-10-67


         +38//068/ 240-10-67

 


Перевірка від Побудовано:

 • Скандальні і конфліктні будівництва відсутні

7 Коментарів - Написати коментар

 1. Орися 21.09.2018 12:52

  Дуже багато теплих слів хочеться сказати забудовнику і колективу менеджерів. Закохалися в ЖК "Листопад" з першого погляду. Наше житло радує нас кожного дня. Спасибі за роботу!

 2. Роман 17.09.2018 16:20

  Стежу за діяльністю компанії Вертикаль вже давно і мені дуже подобаються їх робота. Радує, що зараз ще будують настільки цікаві будинки, а не просто населяють місто «свічками»

 3. Svitlana 16.09.2018 19:47

  Зазвичай я лінуюся писати коменти, але зараз приємні емоції просто переповнюють. Мені сподобалося абсолютно все. Як менеджер спілкувалася зі мною у відділі продажів. Як терпляче і з посмішкою відповідала на всі мої нескінченні питання. Як доступно і зрозуміло пояснювала всі деталі по будівництву. Спасибі вам величезне за вашу роботу і прекрасний підхід до всіх інвесторів

 4. Марина 14.09.2018 08:23

  Минулого року придбали квартиру в ЖК Листопад, все добре. Зараз збираємо гроші на ще одну квартиру дітям в Козацькому Містечку цього ж забудовника

 5. Олесь 13.09.2018 20:12

  Від нашої родини тільки найкращі відгуки про забудовника. Будує надійно, якісно та швидко. Ми інвестували в жк Козацьке мiстечко

 6. Вікторія 11.09.2018 11:45

  Вертикаль насправді стабільний і надійний забудовник. Це я вже напевно знаю

 7. Любомир Тарасович 31.08.2018 14:55

  Дуже приємно відчувати, коли щось корисне робиться для нас, для франківчан. Адже нам необхідне тільки комфортне та якісне житло. Дякуємо

Коментар