Вертикаль

vertikal

Будівельна компанія «Вертикаль» - це компанія з сучасним підходом до будівництва.  Цінності компанії: чесність, відповідальність, компетентність.


 


Чесність – будівельна компанія використовує лише високоякісні сертифіковані матеріали, залучає до виконання робіт тільки перевірених часом та надійних партнерів.


 


Компанія відчуває на собі відповідальність за житло, яке будує і вводить в експлуатацію відповідальність. Тому, для компанії надважливо дотримуватись високої якості будівництва та термінів здачі.


 


Компетентність – це колектив будівельної компанії. За роки успішної роботи, будівельній компанії вдалося зібрати висококваліфіковану команду будівельників, архітекторів, дизайнерів, менеджерів, які слідкують за інноваціями та технологіями і втілюють в  проектах нові, прогресивні ідеї.


 


 


Ключова відмінність компанії «Вертикаль», що вирізняє її серед десятків інших будівельних компаній міста Івано-Франківська  – це:
  • Здача усіх об’єктів вчасно (збудовані будинки здані в експлуатацію дотримуючись усіх задекларованих термінів)
  • Сервісне обслуговування (менеджери завжди проконсультують з будь-яких питань, що виникають у новоселів: «як запустити котел?», «як оплатити комунальні послуги», «куди звертатись з питань….» та багато іншого)
  • Унікальність (кожен житловий комплекс – це не просто надійний дім з цегли та бетону, це витвір мистецтва, в якому хочеться жити)
 


БК «Вертикаль» розпочала свою діяльність в 2010 році та динамічно розвивається на будівельному ринку Івано-Франківська. За цей час компанія побудувала та ввела в експлуатацію маштабний ЖК «Веселка річкова». Станом на сьогодні будується три нові житлові комплекси: ЖК «Листопад»,  Містечко Козацьке та ROYAL APARTMENT HYDROPARK.


 


 


Компанія зводить унікальні, безпечні, надійні та енергоощадні будинки, в яких мешканці насолоджуються затишком і комфортом та з гордістю називають свою адресу.


 


Контакти:


Адреса: вул.Івасюка, 82, м.Івано-Франківськ


Пошта: sales@vertykal.if.ua


 Сайт: vertykal.if.ua


Телефони:


+38/067/ 417-71-07


 


+38/050/ 417-71-07


Перевірка від Побудовано:

  • Скандальні і конфліктні будівництва відсутні

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар