БК Вертикаль поділилася практичним досвідом із майбутніми будівельниками та інженерами


Відбулася екскурсія на будівельний майданчик житлового комплексу HydroPark DeLuxe для студентів – майбутніх будівельників та інженерів.

 

Зустріч пройшла в рамках співпраці БК Вертикаль та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

 

Нагадаємо, БК Вертикаль курує напрям «Освіта та інновації» у складі Бізнес Асоціації Івано-Франківська та регулярно є ініціатором різноманітних зустрічей зі студентством у сфері освіти та інноваційних підходів.

 

 

 

Житловий комплекс HydroPark DeLuxe розташований на березі міського озера на вул. Мазепи в Івано-Франківську.

 

«HydroPark DeLuxe складається із восьми будинків та підземного паркінгу по периметру проєкту, проєкт виконується у монолітно-каркасній технології. Увесь простір під житловим комплексом – це сучасний безпечний підземний паркінг з системою димовидалення, пожежогасіння та системою оповіщення. У житловому комплексі запроєктовано палеві фундаменти, це було необхідно за висновком геологічних вишукувань щодо верхнього шару несучих ґрунтів», – зазначив головний інженер БК Вертикаль Ігор Максимів.

 

Співробітники будівельної компанії розповіли про складність реалізації цього проєкту та поділилися цікавою практичною інформацією, яку студенти зможуть використати у своїй роботі.

 

 

«Наголошу, що Вертикаль — це, в першу чергу, якість та безпека. Так говорять наші клієнти, і це правда. HydroPark DeLuxe будуємо у монолітно-каркасній технології, дотримуємось усіх правил та поетапності. Тому наші будинки є безпечними, а якість — незмінний пріоритет будівельної компанії Вертикаль. Саме завдяки успішному досвіду наша компанія є членом Ради директорів Конфедерації будівельників України», – підкреслила Ірина Орловська, директорка БК Вертикаль.

 

Студенти, які відвідали будівельний майданчик, навчаються на 3 курсі спеціальності «будівництво та цивільна інженерія» та спеціалізації «теплогазопостачання і водовідведення». І зараз саме готуються до виробничої практики.

 

«Кафедра будівництва має на меті ознайомити студентів із проєктами, які знаходяться на різному етапі готовності. У HydroPark DeLuxe є і здані об’єкти, і ті, у яких зараз активно ведуться будівельні роботи. Студенти на таких екскурсіях вивчають технологічний процес будівництва. Завдяки БК Вертикаль, у якої представлене широке будівництво, ми регулярно показуємо студентам різні етапи. Зокрема, раніше також були на будівництві ЖК Lystopad», – коментує Ігор Палійчук, доцент кафедри будівництва та енергоефективних споруд ІФНТУНГ.