Альянс ІФ

alyans-if

Будівельна компанія «Альянс ІФ» - це надійна команда професіоналів, які більше 10 років працюють на ринку нерухомості. Багаторічний досвід роботи дав можливість вивчити усі слабкі і сильні сторони будівництва, щоб задовольнити вимоги найвибагливішого покупця.


Житло від будівельної компанії «Альянс ІФ» - це сукупність усіх переваг та інновацій, які сьогодні пропонуються на ринку нерухомості. Саме тому компанія пропонує своїм клієнтам тільки якісне житло. Кожен новий об’єкт компанії «Альянс ІФ» - це окраса рідного Івано-Франківська. Підприємство показує високу якість будівництва, відповідальну роботу та завжди дотримується темпів зведення житла. 


Розміщення в центрі міста, красивий фасад, комфортне планування квартир, міцні та надійні двері, енергозберігаючі металопластикові вікна з німецького профілю, котли, електрична система, новітні дахові конструкції та усі комплектуючі – це найкращі пропозиції ринку, які втілюються у будинках компанії. 


«Альянс ІФ» яскраво відрізняється від інших забудівників міста за рахунок відкритості в роботі та індивідуального підходу до кожного клієнта. На рахунку компанії будівництво ЖК по вулиці Незалежності, ЖК по вулиці Залізнична,3 та ЖК по вулиці Б. Хмельницького. 


Контакти


Адреса: м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності, 93а


Тел: (0342) 55-99-93; Моб: (050) 303-07-78, (067) 303-07-78;


Е-мейл: allianceif.com@gmail.com;


Сайт: www.allianceif.com.ua 


Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар