Альянс ІФ

alyans-if

Будівельна компанія «Альянс ІФ» - це надійна команда професіоналів, які більше 10 років працюють на ринку нерухомості. Весь цей час компанія вивчала ринок будівельної галузі Івано-Франківська. Багаторічний досвід роботи дав можливість вивчити усі слабкі і сильні сторони будівництва. Тому ми на власному досвіді знаємо, як збудувати будинок, що задовольнить вимоги найвимогливішого покупця.


Житло від будівельної компанії «Альянс ІФ» - це сукупність усіх переваг та інновацій, які сьогодні пропонують на ринку нерухомості. Саме тому ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісне житло. Кожен новий об’єкт будівельної компанії «Альянс ІФ» - це окраса рідного Івано-Франківська. Ми демонструємо високу якість будівництва, відповідальну роботу та завжди дотримуємося темпів зведення нового житла. Щасливі сімейні історії народжуються тут.


Розміщення в центрі міста, красивий фасад, комфортне планування квартир, міцні та надійні двері, енергозберігаючі металопластикові вікна з німецького профілю, котли, електрична система, новітні дахові конструкції та усі комплектуючі – це найкращі пропозиції ринку, які ми втілюємо в наших будинках. Власники квартир від БК «Альянс ІФ» наголошують, що компанія «Альянс ІФ» яскраво відрізняється від інших забудівників міста за рахунок відкритості в роботі та індивідуального підходу до кожного клієнта.


Ми побачили, як непросто нашим клієнтам знайти житло, яке б їх задовольнило по всіх параметрах. Відтак, ми вирішили об’єднати весь позитивний досвід будівництва в Івано-Франківську та втілити все найкраще в наших будинках, аби довести, що ідеальне житло – це реальність.


Контакти


Адреса: м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності, 93а


Тел: (0342) 55-99-93; Моб: (050) 303-07-78, (067) 303-07-78;


Е-мейл: allianceif.com@gmail.com;


Сайт: www.allianceif.com.ua 


Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар