Які квартири будуть популярні в 2020 році у Франківську


2019 рік для ринку нерухомості був часом стабільності. Різких стрибків цін не було, а попит на метри квадратні у новобудовах залишався на звичному рівні.

 

Серед лідерів продажів у Івано-Франківську були двокімнатні та однокімнатні квартири. Третє місце у рейтингу – трикімнатні квартири. У грудні експерти не прогнозували великих змін на 2020 рік. Проте, пандемія та наближення світової економічної кризи внесли свої корективи. COVID-19 уже вплинув на вибір і плани покупця. 

 

Наразі панічні настрої серед людей вщухли, тож на первинному ринку нерухомості уже відчутне пожвавлення. Українці знову готові здійснювати великі покупки. 

 

Так що ж змінилось? Насамперед, покупця тепер більше цікавлять квартири у житлових комплексах, де наявна уся необхідна інфраструктура: продуктові та  побутові магазини, спортзал, перукарня і т.д. Тривалий карантин і транспортні обмеження продемонстрували переваги життя у новобудовах, де поряд є все необхідне.

 

Важливе значення для покупців відіграє закритий озеленений двір житлового комплексу. Таким чином люди змогли себе убезпечити від сторонніх контактів. Купити квартиру в Івано-Франківську, де є розвинута інфраструктура пропонує компанія blago developer у житлових комплексах Комфорт Парк, Містечко Соборне, Район Манхеттен, Паркова Алея, Мейн Хаус, Авторський, Шоколад, Фемелі Плаза, Роял Хол, Парус. 

 

Це ще не всі зміни, яких варто чекати девелоперам у цьому році. На тлі курсових коливань може суттєво зрости попит на ліквідні однокімнатні квартири. Купуватимуть здебільшого у тих забудовників, у яких ціна зафіксована у національній валюті. Двокімнатні квартири як завжди залишуться популярні. Ті, хто планував придбати житло ще у березні, спішитимуть здійснити вигідну угоду до початку літа. Саме на цей період експерти прогнозують збільшення вартості метра квадратного до 10%. 

 

Зосередять свою увагу покупці переважно на проєктах, що перебувають на завершальних стадіях будівництва. 

 

Трендом нерухомості у 2020 році будуть готові квартири з ремонтом. Все більше людей віддає перевагу саме такому типу нерухомості. Це пов’язано з економією часу та коштів і, відповідно, зручністю для власників.  В Івано-Франківську квартири з ремонтом пропонує надійний забудовник – компанія blago developer. 

 

Також у 2020 році покупці робитимуть вибір на користь квартир з добре продуманим плануванням, яке передбачає велику кількість денного світла та зонування: комфортного навчання для дітей та роботи вдома для фрілансерів, чи ти хто працює віддалено, відпочинку, приготування їжі та ін. Відповідно до складу сім’ї кожен обиратиме для себе ідеальний варіант.