Монолітно-каркасні чи цегляні будинки: що краще для комфортного життя?


Сучасний ринок нерухомості пропонує покупцям два типи будівель: монолітно-каркасні та цегляні будинки. Про особливості кожного з них розповів Аналітичний центр blago developer.

 

Монолітно-каркасне будівництво – тренд нашого часу, оскільки має ряд переваг у порівнянні з іншими технологіями. Будівельники спершу зводять каркас із бетонних  блоків та арматури. Він є несучим елементом будівлі. Це надміцна та довговічна конструкція, що витримує різні сейсмічні явища (повені, урагани, землетруси) чи екстремальні ситуації (вибух газу наприклад).

 

Термін експлуатації таких будівель сягає 150 років. Монолітна основа дозволяє застосовувати різноманітні дизайнерські та архітектурні рішення, можливе індивідуальне планування та перепланування у майбутньому. Ще однією перевагою є швидкість зведення монолітних будинків. За один місяць будівельники можуть звести до п’яти поверхів. Загальний термін будівництва житлового кварталу сягає 1-2 роки.

 

До слова, в Івано-Франківську монолітно-каркасні будинки зводить компанія blago developer. Купити квартири у таких новобудовах можна у ЖК Family Plaza, ЖК Comfort Park, ЖК Chocolate, Main House, Авторський, житловому районі Manhattan, Паркова Алея та елітних будинках Parus, Royal Hall.

 

Цегляні будинки. Основною їх перевагою є висока екологічність і довговічність, хоча у містах з імовірною сейсмічною активністю краще зводити монолітно-каркасні будинки.  Швидкістю будівництва цегляні поступаються монолітним будинкам. Покупцям, які обирають цегляні споруди, чекати здачі нерухомості в експлуатацію доводиться в рази довше, ніж тим, хто придбав квартири у монолітних новобудовах. Таке будівництво потребує висококваліфікованих мулярів, які мають стежити за кожним своїм кроком. Незначна похибка може зіпсувати весь вигляд будинку. Крім цього, цегла залишається найдорожчим матеріалом. Відповідно ціна на квартири також зростає.

 

Та все ж, цегляні будинки не втрачають свого покупця. Вони мають найкращі звукоізоляційні властивості і є стійкими до пожеж. Купити квартиру в якісних цегляних будинках у Івано-Франківську можна в Містечко Соборне.