Чому варто ходити на оглядини квартир у новобудовах?


Коли мова йде про таку велику інвестицію, як купівля квартири, необхідно раціонально підійти до ситуації та дослідити усі за і проти.

 

Одним із важливих етапів для ухвалення остаточного рішення про купівлю житла є оглядини новобудови. Навіщо це потрібно покупцю і на що звернути увагу, розповіли в Аналітичному центрі blago developer.

 

Територія біля будинку

 

За словами експертів, знайомство з майбутнім домом починається у дворі. Тут можна чимало дізнатися про майбутні умови життя.

 

Звертайте увагу чи є поряд зелені зони або вони запроектовані в майбутньому, яка інфраструктура району, чи буде достатньо паркомісць. Далі під’їзд. Місця спільного користування надважливі. Вони мають бути зручними для усіх мешканців будинку. Мова йде про з комфортний вхід розташований на рівні землі або наявність пандусу.

 

Вікна і двері

 

Переступаючи поріг квартири, подивіться на її двері. Вони повинні бути якісними, безпечними. Також одразу огляньте площу житла. Ви зможете оцінити реальні розміри квартири.

 

Далі вікна. Зверніть увагу на тип віконних систем, технічні характеристики скла і склопакету, профілю, якість фурнітури. Надійний забудовник враховує усі ці моменти, адже від якості дверей та вікон значною мірою залежить енергоефективність будинку.

 

Стіни, стеля і підлога

 

А тепер час оцінити роботу мулярів. Стіни повинні бути рівними. Що ж стосується стелі, то тут потрібно звернути увагу на стики плит. Їх не має бути добре видно.

 

Матеріал і товщина стін та перекриття безпосередньо впливають на термо-і звукоізоляцію. А отже, саме від них залежить наскільки тепло в квартирі взимку. І чи знатимете ви, чим живуть сусіди.

 

Куди виходять вікна?

 

Оглядаючи свою майбутню квартиру оцініть на яку сторону світу виходять вікна. Так ви зможете зрозуміти, яка кількість світла проникатиме в кожне з приміщень та правильно спланувати розміщення кімнат так щоб вам це подобалось. Важливим є і пейзаж, що відкриватиметься з вашого вікна. Якщо ви шукаєте тихе та затишне житло, вам сподобається вікно, що виходить на зелені зони. Якщо прагнете бути в центрі подій – обирайте урбаністичні краєвиди. Якщо за вікном будівництво, уточніть, що саме будують.

 

І на останок, зважайте на ці рекомендації експертів. Так ви зможете придбати житло, яке стане надійним та затишним домом.

 

Купити квартиру в Івано-Франківську комфорт-, бізнес- та еліт- можна у Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Паркова Алея, Manhattan, Main House, Авторський, комплексі елітних апартаментів Parus та Royal Hall.