У покупців квартир в Івано-Франківську ростуть вимоги до житлових комплексів. Які квартири популярні цьогоріч


Впродовж останніх трьох місяців для прикарпатців їхні квартири та будинки стали такими собі острівцями безпеки від пандемії. Тож не дивно, що за час карантину покупці переосмислили вимоги до вибору житла.

 

Аналітичний центр компанії blago developer дослідив, як саме змінились запити на квартири в Івано-Франківську.

 

Цього року на ринку первинної нерухомості спостерігається збільшення попиту на квартири класу “комфорт” та “бізнес”. Причин є декілька:

 

– По-перше, для покупців важлива наявність на території ЖК або поряд усієї інфраструктури. Школа, садочок, спортивний центр, супермаркет – ці об’єкти поряд з новобудовою є чималою перевагою як для девелоперів, які хочуть продати житло, так і для покупців, які прагнуть комфорту. Також не треба забувати про зручне транспортне сполучення.

 

– По-друге, увага до деталей. Зараз забудовники намагаються не просто продати квадратні метри. Для них важливо догодити своєму клієнту. Декілька місяців дистанційної роботи вдома показали, як важливо жити у добре освітленому приміщенні і мати окреме робоче місце. Тож панорамні вікна, зручне зонування площі, зелений окремий двір і наявність розвиненої інфраструктури в житловому комплексі – те, чого прагне бачити покупець у новому помешканні.

 

Купити квартиру в Івано-Франківську комфорт та бізнес-класу пропонує компанія blago developer у житлових комплексах Комфорт Парк, Містечко Соборне, Район Манхеттен, Паркова Алея, Мейн Хаус, Авторський, Шоколад, Фемелі Плаза. Елітну нерухомість можна придбати у Роял Хол, Парус та Франко Рівер Клаб.

 

Покупці зараз активно купують двокімнатні квартири. Обирають їх як для проживання так і під здачу в оренду. Значний відсоток таких угод припадає на житло у передмісті.

 

Не втратили своєї популярності й однокімнатні квартири. Їх купують самостійні люди та молоді сім’ї. Зазвичай простір облаштовують у форматі квартири-студії.

 

Ще одним трендом цього року стало житло з ремонтом. Тобто забудовник бере на себе більшу частину ремонтних робіт у квартирі: обробка стін, їх фарбування або поклейка шпалер, укладення ламінату або паркету у кімнатах і плитки у санвузлах, електромонтажні роботи, облаштування меблями. Послуга дає змогу покупцям заощадити свій час та гроші. Купуючи квартиру з ремонтом, людина економить до 30% коштів, які б вона могла витратити під час ремонту своїми силами.