Суд виніс вирок прикарпатці, яка здавала в оренду неіснуючі котеджі


17 червня Тлумацький районний суд виніс вирок у справі місцевої мешканки, яка через «OLX» здавала в оренду неіснуючі котеджі для відпочинку. Коли їй кидали передоплату, жінка просто видаляла переписку і зникала.

 

Як ідеться у матеріалах суду, жінку обвинувачували у шахрайстві, а також у шахрайстві вчиненому повторно, інформує сайт "Репортер".

 

На початку вересня 2022 року жінка розмістила на «OLX» оголошення про оренду котеджу за ціною 4 тис гривень у Славську на Львівщині. Вже 19 вересня з неї зв’язався потенційний клієнт і зарезервував котедж з передоплатою у 2 200 грн.

 

Отримавши гроші, жінка видалила переписку та оголошення.

 

Наступного разу вона за цією ж схемою «здала» котедж в оренду у серпні 2023 року. Цього разу начебто у Микуличині. Тоді вона взяла тисячу гривень передоплати.

 

Третій випадок трапився у січні 2024 року. Жінка «здавала» в оренду котедж в Яблуниці і взяла передоплату у сумі 2 тис грн.

 

У суді обвинувачувана свою вину визнала, запевнила, що щиро розкаюється. А також додала, що відшкодувала потерпілим завдані збитки.

 

Суд визнав жінку винною та призначив їй покарання — один рік позбавлення волі. Але разом з тим звільнив її від відбуття покарання з випробувальним терміном в 1 рік.