Міськрада затвердила будівництво нового житлового комплексу у Пасічній

Минулого тижня, на пленарному засіданні сесії Івано-Франківської міської рали депутати затвердили детальний план території для будівництва багатоквартирних житлових будинків на вулиці Загвіздянській, у мікрорайоні Пасічна.

Раніше, у грудні, міськрада погодила дозвіл на розробку ДПТ по вул. Загвіздянській. Згодом проект пройшов процедуру громадських слухань.

  

Сама по собі вулиця Загвіздянська у довжину ледь сягає 150-ти метрів. Згідно даних кадастрової карти, на цьому невеликому відрізку знаходиться близько десятка приватних територій. Інформація про ділянки, які відведені під забудову, відсутня не тільки у проекті ДПТ, але і в рішенні міської ради, яким затверджувалась містобудівна документація.  

 

Після вивчення прийнятого детального плану території, припускаємо, що під забудову відведено три земельні ділянки. Території суміжні між собою, площа кожної із них однакова - 0,1 га. Їх цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинки, господарських будівель та споруд. Всі ділянки перебувають у приватній власності.

 

Ділянки на кадастровій карті  

 

 

 

Детальний план території передбачає будівництво трьох багатоквартирних житлових будинків, висотою у 10 поверхів. Загальна площа будинків становить 11 584,69 м кв. Площа забудови – 1 696,45 кв м. Кількість квартир – 153.

 

 Детальний план території для багатоквартирної житлової забудови на вулиці Загвіздянській