На громадські слухання винесено проект будівництва 120-ти квартир для учасників АТО в Пасічній

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини виніс на громадське обговорення проект детального плану території для багатоквартирної житлової забудови для учасників АТО на вул. Пасічній.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості опубліковане у газеті «Західний курєр». 

 

Проект ДПТ передбачає будівництво двох багатоквартирних житлових будинки, висотою у 10 поверхів. Об’єкт розрахований на 120 квартир. Зокрема, загальна площа будинків становитиме 11 132, 21 м кв, площа квартир – 7 573,74, загальна площа вбудованих приміщень громадського призначення – 809,07 м кв.

 

Загалом пропозиції до проекту містобудівної діяльності приймаються до 26 липня, у приміщенні департаменту архітектури по вул. Незалежності, 9, поверх 5, кабінет 504.

 

Також у газетному оголошені вказано, що підставою для розроблення містобудівної документації є рішення сесії міської ради №239-20 від 21 червня 2018 року «Детальний план території для багатоквартирної житлової забудови для учасників АТО на вул. Пасічній».

 

На сайті Івано-Франківської міської ради, у розділі де опубліковані рішення прийняті на сесії 21 червня, під номером №239-30 знаходиться зовсім інше рішення, що стосується надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва навчальних корпусів Національної академії внутрішніх справ та  багатоквартирних житлових будинків на вул. Національної Гвардії, 3.

  

Натомість, серед розглянутих на сесії міськради 21 червня питань, фігурує проект рішення під номером 213-20 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для багатоквартирної житлової забудови для учасників АТО на вул. Пасічній, 6,8».

 

Відзначимо, що за адресою вул. Пасічна, 6,8 зареєстрована земельна ділянка площею 0,04 га, із цільовим призначенням - для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. При цьому інформація про форму власності землі відсутня.