Квартира під виплату: чого не слід боятися


Одне з найважливіших питань, яке виникає у кожної людини при покупці квартири – який варіант оплати краще обрати.

 

Маючи усю необхідну суму, звичайно, краще одразу оформити покупку. Але, якщо коштів не вистачає, забудовники пропонують придбати житлову нерухомість під виплату.

 

Що являє собою придбання житла під виплату, які її особливості та чим така форма відрізняється від іпотеки – роз’яснюють експерти аналітичного центру blago developer.

 

Фахівці визначають оформлення під виплату або розтермінування як спосіб оплати за придбане житло, коли покупець сплачує вартість квартири з розбивкою на декілька платежів і виплачує їх протягом будівництва житлового комплексу.

 

Такий тип оплати має кілька характерних особливостей, які вигідно відрізняють його від купівлі житла в кредит.

 

  1. Придбання житла під виплату можливе лише на первинному ринку. На вторинному ринку квартиру можна придбати лише в кредит.
  2. Розтермінування надає безпосередньо забудовник, в той час, як кредит надає банк. При цьому, на відміну від банку, забудовник не вимагає детальної звітності про доходи покупця, який в даній ситуації по суті виступає інвестором.
  3. Покупець сплачує перший внесок, мінімальний розмір якого становить 30% вартості квартири. Надалі ж протягом визначеного терміну покупець рівними частинами сплачує решту суми.
  4. Термін погашення вартості квартири зазвичай варіює від 1 до 2 років і, як правило, дорівнює періоду будівництва житлового комплексу (до завершення його будівництва або здачі в експлуатацію).

 

А ще, квартира, придбана в розтермінування, гарантовано обійдеться дешевше, ніж квартира, куплена в майбутньому всією сумою. Йдеться про так звану відкладену покупку.

 

Тобто покупець переносить придбання житла на майбутній період, коли в нього будуть кошти на оплату всієї вартості. Однак, відкладена покупка має свої ризики. Так, з кожним роком ціна квадратних метрів, як правило, лише росте, та і бажана квартира може вже бути продана комусь іншому. Тому забудовники пропонують можливість оплати частинами, роблячи покупку квартири більше реальною.

 

Втім найважливішим чинником, який гарантуватиме отримання омріяної квартири після сплати усіх внесків, є репутація забудовника. Ризик невиконання забудовником своїх зобов’язань щодо добудови житла й укладення з вами основного договору купівлі-продажу, зводиться до мінімуму, коли йдеться про компанію, яка багатолітньою працею на ринку нерухомості та вчасним виконанням усіх взятих на себе зобов’язань щодо будівництва заслужила репутацію надійного партнера.

 

Перевіреним забудовником на ринку Прикарпаття являється будівельна компанія blago developer, яка працює на ринку нерухомості вже понад 18 років, забезпечивши житлом більш як 1300 сімей.

 

blago developer пропонує придбати квартиру під виплату на вигідних умовах та індивідуально прораховує суму щомісячних платежів з урахуванням побажань клієнта.

 

Придбати якісні сучасні квартири можна у житлових комплексах Family PlazaМістечко СоборнеШоколадMain HouseАвторськийManhattanManhattan UPComfort ParkПаркова Алея, в елітних комплексах Royal Hall та Parus. А для тих, хто цінує простір і хоче жити у власному будинку, будується котеджне містечко Franko River Club.