Карантин підігріває зацікавленість іванофранківців у купівлі власної квартири


Карантин. Це слово настільки міцно вкорінилося в нашій свідомості, що, здається, стало визначальним для нашого буття. Перманентний карантин вже став нашою звичкою, невід’ємною складовою нашого побуту.

 

І в принципі можна було б з ним миритись, якби не регулярні спроби Уряду внести ті чи інші корективи у його перебіг. То впроваджено карантин вихідного дня, то іще якісь новації. От одразу після Різдва, з 8 січня, українці відчули посилення карантинних обмежень, які триватимуть по 24 січня. «Зимові канікули заради безпеки», «обмежений локдаун»… – назв новим обмеженням в народі дали багато. Зрозуміло одне: карантин – це, насамперед, відсутність стабільності, це невпевненість у завтрашньому дні…

 

Та є і позитивні моменти. Невпевненість у завтрашньому дні спонукає тих, у кого ще залишились вільні кошти, вкладати їх в щось, що завжди залишатиметься твердим і стабільним. А що може бути стабільнішим, ніж власне житло? Карантин – не найкращі часи для бізнесу. Та й з найманої роботи можуть звільнити. А от житло завжди залишиться в ціні. Часом, люди роками збирають гроші на нову квартиру, та все ніяк не наважуються її купити. Інша справа – коли придбання власного житла – чи не єдиний спосіб зберегти (а то і примножити) заощадження.

 

Це підтверджує ситуація на ринку житла у третьому та четвертому кварталах 2020 році, коли за оцінками експертів аналітичного центру blago developer попит на житло не лише стабілізувався після шоку, спричиненого весняним локдауном, а й суттєво зріс.

 

Карантин дає можливість не лише наважитись придбати власні квадратні метри, а й достатньо часу, щоб зробити ремонт – спокійно, не поспіхом обрати хороших майстрів та робітників та завершити всі роботи.

 

Врешті-решт, саме пандемія змусила наших людей переосмислити саму філософію житла, змусивши їх довіряти тим проєктам, які забезпечать максимальну безпеку та максимально наблизять до вашого помешкання всю необхідну інфраструктуру. Бо ж саме під час пандемій і карантинів, як ніколи, відчуваєш справедливість твердження «мій дім – моя фортеця».

 

Дана обставина змушує також і девелоперів вишукувати такі формати проєктування та будівництва житлових комплексів, які максимально відповідатимуть новим прагненням громадян.

 

Своєрідною точкою дотику переосмислених уподобань покупців і творчих пошуків забудовників, зокрема, стало будівництво житлових комплексів за принципом “Live. Work. Play.” («Живи. Працюй. Розважайся»). Знаково, що нова тенденція у проєктуванні та будівництві житла, у філософію якої закладено саме поєднання в одному житловому комплексі усієї необхідної інфраструктури – навчальної, розважальної, торгівельної тощо у форматі такого собі міста в місті, -з’явилася саме в період однієї з найнебезпечніших пандемій в історії людства, а відтак одразу завоювала прихильність багатьох людей, в тому числі і в Івано-Франківську.

 

Нагадаємо, саме компанія blago developer стала першою у проєктуванні та будівництві житла за принципом “Live. Work. Play”. В тій чи іншій мірі цей принцип втілено в усіх житлових комплексах, квартири у яких сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам. Це і житлові комплекси класу комфорт Містечко Соборне, Comfort Park, Chocolate, Паркова Алея, і містечка бізнес-класу АвторськийManhattan, Main House, і елітні житлові комплекси Parus та Royal Hall.

 

Втім, своєрідним вінцем застосування у місті Івано-Франківську нової концепції став житловий комплекс нової формації Family Plaza, при проєктуванні якого принцип міста в місті було доведено до досконалості і доповнено принципом планування квартири під кожну конкретну сім’ю.

 

Тож будьте здорові і не гайте часу під час карантину!