Івано-Франківська міська рада єдина виявила бажання викупити локомотиворемонтний завод

Івано-Франківська міська рада стала єдиним учасником торгів з продажу пакету акцій ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод». Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Розкриття конкурсної документації в присутності потенційних покупців відбулося сьогодні вранці.

 

Додамо, що це вже друга спроба міської влади викупити підприємство.

 

Попередній аукціон з продажу пакету акцій відбувся 6 липня. Тоді Івано-Франківська міська рада була єдиним учасником конкурсу. Однак після завершення аукціону, приватизаційна комісія з продажу акцій підприємства прийняла рішення не затверджувати його результати.

  

Згодом у Фонді Держмайна повідомили, що Окружний адміністративний суд міста Києва забезпечив позов фізичної особи до КМУ та ФДМУ та забороним Фонду вчиняти будь-які дії щодо підготовки, організації та проведення конкурсу з продажу акцій заводу. Зважаючи на це, після завершення конкурсу приватизаційна комісія одноголосно прийняла рішення не затверджувати його результати. У свою чергу, Фонд уже подав апеляційну скаргу на вищезазначену ухвалу.

 

Не оголосивши переможця конкурсу, комісія оголосила про проведення у найкоротші терміни нового аукціону.

 

До слова, Івано-Франківський локомотиворемонтний завод спеціалізується на ремонті і модернізації дрезин, автомотрис та мотовозів, займається виготовленням запчастин та ремонтом тепловозів. Також у користуванні товариства перебуває 34 споруди та земельна ділянка площею 9,96 га. При цьому у підприємства існує заборгованість перед бюджетом у розмірі 151,5 тис грн та по виплаті заробітної плати – 2 479,0 тис грн.

 

За це все міській раді доведеться заплатити 33,9 млн грн. Оскільки це лише стартова ціна лоту, кінцева сума може вийти куди більшою.

 

Загалом повторний конкурс з продажу пакета акцій ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» пройде 22 серпня об 11:00 год у приміщенні Фонду державного майна України.