Інфраструктура житлових комплексів 2022 року якою вона буде


Ринок нерухомості напряму залежить від стандартів життя. З кожним роком зростають вимоги до житла і від них змінюються самі норми. Вони стосуються не лише комфорту у квартирах, а й усієї інфраструктури житлових комплексів.

 

Фахівці стверджують, що розвинена інфраструктура сучасних житлових комплексів –  ініціатива самих забудовників. Бажаючи задовольнити потреби найвибагливіших покупців, вони реалізують житло майбутнього. Отже, якою ж буде інфраструктура житлових комплексів у 2022 році?

 

Сучасні будівельні норми виокремлюють цілу низку елементів, які обов’язково мають бути присутніми у будь-якому новому житловому комплексі.

 

Це, зокрема:

 

дитячі ігрові та спортивні майданчики;

відпочинкові зони;

зелені насадження;

паркінг або майданчики для паркування;

зручні міжбудинкові проїзди;

колясочні та інвентарні кімнати;

великі холи з лаунж-зонами;

майданчики для збирання твердих побутових відходів тощо.

 

Сьогодні важко собі уявити сучасні житлові комплекси без зручних лавочок у затінку зелених насаджень, що особливо важливо для молодих мам з дітьми, зручних та безпечних ігрових, спортивних зон з безпечним покриттям та ігровим обладнанням з екологічно чистих матеріалів. Рівень облаштування таких територій буде лише зростати.

 

Обов’язковим залишатиметься наявність місць для паркування автотранспорту. Адже сьогодні автомобіль – незамінний засіб пересування та атрибут сучасного ділового життя.

 

Важливим чинником, який визначатиме напрямки розвитку інфраструктури житлових комплексів, є безпека. Останнім часом все більше уваги приділяється питанням охорони ЖК. При цьому сучасні тенденції свідчать про поступову відмову від фізичної охорони на користь технічних систем охорони.

 

Прикладом таких є систем є технологія обмеженого доступу Bas-IP, яка сьогодні застосовується у сучасному житловому районі Manhattan від компанії blago developer. Система передбачає можливість керування доступом до під’їзду, двору, паркінгу як з дому, так і віддалено – зі смартфона. Прогнозовано, саме ці елементи інфраструктури набудуть подальшого розвитку у прийдешньому, 2022-му році.

 

Серед новобудов помітна тенденція до незвичних архітектурних рішень. Все більше людей звертають увагу на естетику житла. Тому забудовники пропонуватимуть житло не лише комфортне, а й красиве. Взірцем стильних проєктів є будинки від  будівельної компанії blago developer. Забудовник дотримується принципу індивідуалізму, тому кожен ЖК унікальний і при цьому гармонійно вписується в загальну архітектуру міста.

 

Враховуючи стиль життя, будівельні компанії ставитимуть в пріоритет зовнішню інфраструктуру житлових комплексів. Вона охоплюватиме зручну транспортну розв’язку, наявність у межах пішої доступності магазинів, закладів громадського харчування, навчальних, розважальних та спортивних закладів.

 

За словами аналітиків blago developer, інші стандарти житла найближчим часом не зміняться. Своє стратегічне бачення забудовник вже реалізує у таких проєктах: ManhattanFamily PlazaА5UNIONMain HouseШоколадManhattan UPComfort ParkRoyal HallParusАвторськийПаркова АлеяСоборнекотеджне містечко Franko River Club. У планах ще багато нових житлових комплексів, будівництво яких заплановане вже у 2022 році.

 

Отримати консультацію менеджера та записатися на огляд ЖК можна у відділах продажу за адресами:
вул. Коновальця, 35
вул. Січових Стрільців, 21
площа Ринок, 8