Дворівнева квартира – новий тренд нерухомості Івано-Франківська


Ще донедавна дворівневі квартири вважалися елементом розкоші та відносились до luxury сегменту нерухомості. Та часи змінилися і мода на такі квартири стала більш поширеною, а ціна – доступною. Про переваги дворівневого житла розповів Аналітичний центр Blago developer.

 


 

 

Квартира зі зручностями особняка

 

Перевагою дворівневих апартаментів є великий простір та функціональність, що дуже нагадує життя у приватному заміському будинку. Планування квартири здійснюється шляхом розподілу простору на спільний та приватний сектори. Перший поверх традиційно гостьовий  – кухня, вітальня, вбиральня тощо; другий поверх – спальня, дитяча кімната, вбиральня, гардеробна, робочий кабінет тощо. 

 

Кожен поверх має окремий вхід, що створює додаткові зручності для сім‘ї.

 

Сходи – родзинка помешкання

 

У дворівневих квартирах сходи мають функціональне і естетичне призначення. Які обрати – справа смаку і пріорітеру. Класичні маршові ідеально підходять родині з дітьми чи людям похилого віку, а от модерні гвинтові – більш молодіжний варіант. 

 

Крім того, сходи стали ще й практичним рішенням економії простору. Сучасні модульні сходи можуть служити шухлядами для зберігання дрібних речей, книг чи іграшок, а місце під сходами можна облаштувати як гардеробну чи комору. 

 

Дизайнерська мрія

 

Велика площа квартири дозволяє втілити сміливі дизайнерські рішення та функціонально облаштувати кожну кімнату. Хай-тек, лофт, мінімалізм, авангард, конструктивізм – кожен стиль пасуватиме дворівневій квартирі, підкреслить індивідуальність та характер життя господарів.

 

Ціна як за класичну квартиру

 

У житлових комплексах від компанії Blago developer діє унікальна пропозиція – дворівневі квартири за ціною звичайних. Встигніть придбати комфортні дворівневі апартаменти в престижних районах міста за приємною вартістю.

 

Пропозиція діє у житлових комплексах ЖК Паркова АлеяComfort Park та Район Manhattan.

 

За деталями звертайтеся в офіс компанії, що знаходиться у м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35.