Відома в Івано-Франківську будівельна компанія «Спілка забудівників» розпочинає будівництво житлового району “Княгинин”, що на території колишнього спиртзаводу.
Це спільний проект архітектора Олександра Линди з колегами із за кордону.
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img/https://www.ratusha.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/56756757555.jpg)
На 40 тис. кв.м. нового району передбачені не тільки житлові площі, але й десятки об’єктів соціальної інфраструктури, два дитячих садочки, початкова школа, триповерховий торговельно-розважальний центр, спорткомплекс з критими манежами та басейном.
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img/https://www.ratusha.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/126055229_118993903351706_6340516575707040740_o-1024x1024.jpg)
У «Спілці забудівників» ретельно працювали над плануванням усіх квартир, щоб воно було максимально зручним і мешканці почувалися у своїх домівках комфортно.
«Планування квартир продумували із бажанням створити для людей не просто квадратні метри, а такі квартири, в яких гармонійно поєднана кожна деталь: від товщини стіни до раціонального планування», – наголошує голова правління компанії Микола Филюк.
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img/https://www.ratusha.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/56757575.jpg)
Також хорошою практикою компанії є проектування великих внутрішніх дворів, вільних від транспорту.
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img/https://www.ratusha.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/129115003_129288525655577_6381626450965628081_o-1024x1024.jpg)
Власникам автомобілів пропонують найбільший в Західній Україні підземний паркінг, у якому розміститься до 1700 авто.
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img/https://www.ratusha.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/75675757.jpg)
«Ми ретельно попрацювали над створенням внутрішнього двору нашого об’єкту. Це буде великий майданчик із зоною відпочинку як для діток, так і для дорослих. Вагома перевага — відсутність автотранспорту у дворі. Пропонуємо такі умови, де кожна сім’я почуватиметься комфортно та безпечно», – зазначає Микола Филюк.
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img/https://www.ratusha.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/567567575.jpg)
Відтак, «Княгинин» — це не тільки житловий комплекс, а в першу чергу маленьке містечко, в якому збуватимуться мрії.
«Ми налаштовуємось на якісну роботу над будівництвом та впевнені, що наш новий мікрорайон стане окрасою Івано-Франківська», – додають у «Спілці забудівників».
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img/https://www.ratusha.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/657567.jpg)
Першу чергу, а це понад 700 квартир, планують здати в експлуатацію вже наступного року.
Контакти: вул. Княгинин, 44, м. Івано-Франківськ; тел.: +380 97 2000 777, +380 96 2000 777.
0 Коментарів - Написати коментар