Верховний суд таки виселяє московський патріархат з приміщення на Чорновола


Верховний Суд України постановив, що Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви (Московський патріархат) мусить звільнити приміщення на вулиці Чорновола, 6 та передати у постійне користування Департаменту освіти і науки.

 

Про це повідомив на фейсбук-сторінці міський голова Руслан Марцінків.

 

“Суди тягнулися роками, але тепер маємо остаточне рішення на користь міста! Тож тепер там буде дитячий садок”, — зазначив Руслан Марцінків на своїй офіційній сторінці у Facebook.

 


 

Довідково:

20 грудня 2006 року виконком міської ради передав в оренду єпархії два нежитлові приміщення загальною площею 300 кв м для використання під молитовний будинок та канцелярію єпархіального управління.

 

Йдеться про будівлі на вул. Чорновола, №6 та №6Б, в яких раніше був дитсадок. За договором, дія оренди мала б припинитися, коли єпархія побудує поруч нову церкву. Адресою храму мала б бути вул.Чорновола, 6Б. Проте будівництво досі не розпочали.

 

Натомість, Івано-Франківськ в цей час ще й надав єпархії УПЦ МП окрему ділянку для будівництва церкви по вул. Довженка, 2. Але і після спорудження церкви православні приміщення дитячого садка не звільнили.