У Франківську оголосили повторні торги з будівництва спортивного комплексу на Позитроні

У червні, міське Управління капітального будівництва оголосило про закупівлю робіт з будівництва багатоцільового спортивного об’єкта в районі вулиць Симоненка, 3в – Вовчинецька, 202в, та згодом торги відмінили. 

Початкова вартість робіт становила 3 650 000 гривень.

 

На участь у конкурсі свої пропозиції подали ТОВ «Спортивна компанія Люксон Спорт», ТОВ «Захід-Мастерфайбр» та ТОВ «Еліт Спорт Груп». Остання, у свою чергу, запропонувала найнижчу ціну - 2,989 млн гривень. Однак тендерний комітет усі пропозиції учасників торгів відхилив, а сам аукціон - відмінив. 

 

У протоколах тендерного комітету причина відхилення пропозицій відсутня. Натомість, є посилання на службові записки, однак і ті не були оприлюднені.

 

У зв’язку із цим громадська організація «Центр «Антикорупційна платформа» надіслала офіційне звернення до Управління капітального будівництва з проханням оприлюднити інформацію по закупівлі у відповідності до законодавства України. Мова йде про причини відхилення пропозицій учасників торгів.

 

Вчора, 17 липня, УКБ знову оголосило про проведення відкритих торгів з будівництва комплексного спортивного майданчика для ігрових видів спорту в районі вулиць Симоненка, 3в – Вовчинецька, 202в.

 

Очікувана вартість робіт залишилась без змін -  3 650 000 гривень.

 

Наразі торги перебувають на стадії подання пропозицій. Сам аукціон відбудеться 2 серпня.  

 

У тендерній документації вказано, що спортивний комплекс включатиме у себе футбольне поле, баскетбольний, тенісний і волейбольний майданчики.