Кругова порука: УКБ уклало зі "своєю" фірмою угоду на розширення школи у Хриплині

У січні Управління капітального будівництва оголосило про відкритті торги з розширення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селі Хриплин, Івано-Франківської міської ради. Аукціон пройшов 12 лютого на сайті електронних публічних закупівель Prozorro.

При очікуваній вартості робіт у 30,5 млн грн, для участі в торгах надійшло лиш дві пропозиції. Найвищу вартість робіт запропонувала будівельна компанія «Трейдзахідбуд» - 27 991 320 грн. Найнижча пропозиція у 26 494 685 грн надійшла від іншого учасника торгів, ТОВ «Комерційна група «Інтер-Профіт». Безпосередньо сам аукціон тривав близько 10-ти хвилин. За цей час жоден із учасників ні на гривню не змінив свою початкову пропозицію. Згідно протоколу тендерного комітету, переможцем торгів визнано «Комерційну групу «Інтер-Профіт».

 

Сьогодні, 27 лютого, Управління капітального будівництво уклало договір про закупівлю робіт із товариством «Комерційна група «Інтер-Профіт» на суму 26 494 685 грн. Із текстом документа можна ознайомитись на сайті електронних публічних закупівель Prozorro. Згідно договору, генпідрядник розпочинає виконання робіт протягом 10-ти робочих днів з моменту його підписання. Роботи повинні тривати включно до листопада 2019 року.

 

Варто зауважити, що подібний тендер проходить в Івано-Франківську вже вдруге. У листопаді минулого року УКБ оголошувало відкриті торги з будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Хриплин. Очікувана вартість робіт становила 30,5 млн грн.

 

Тоді для участі в аукціоні надійшло три пропозиції. Найвищу ціну запропонувало товариство «Шобелі Україна» - 27 803 630 грн. Дещо меншу суму запропонувало ТОВ «Карпатська будівельна компанія» - 26 477 003 грн. Переможцем торгів стало те саме товариство «Комерційна група «Інтер-Профіт». Його пропозиція склала – 23 998 986 грн. Управління капітального будівництва уклало договір із переможцем торгів 20 грудня 2017 року. Та згодом договір був розірваний за згодою сторін.

 

Після цього УКБ оголосило про проведення нових торгів. Різниця полягала лиш у зміні назви. Якщо попереднього разу йшлося, про будівництво школи, то у повторному аукціоні значилося розширення школи у селі Хриплин. В обох випадках товариство «Комерційна група «Інтер-Профіт» подавало свої пропозиції для участі у торгах і вигравало їх. Пропозиція підприємства при повторному аукціоні відрізняється від попередньої збільшенням кошторису витрат, при цьому сам перелік робіт залишився незмінним. Так, якщо у листопаді товариство готове було будувати школу за 23,9 млн грн, то у січні їхня пропозиція зросла до 26,4 млн грн. У підсумку маємо різницю майже у 2,5 млн грн.

 

За даними аналітичної платформи Youcontrol, товариство з обмеженою відповідальністю «Комерційна група «Інтер-Профіт» зареєстроване 6 років тому у селі Зашків, Львівської області. Спочатку фірма займалася транспортом, а у 2017 році змінила основним вид діяльності на будівництво житлових і нежитлових будівель та отримала ліцензію на господарську діяльність зі створення об’єктів архітектури. Єдиним засновником товариства є Івашків Ярослав Ількович, зі статутним внеском у 1000 грн. З травня 2016 року пост керівника підприємства займає Думич Михайло Михайлович.

 

Скрін з  Youcontrol

 

Засновники підприємства. Скрін з  Youcontrol

 

Керівництво і вид діяльності. Скрін з  Youcontrol

 

Ліцензія. Скрін з  Youcontrol

 

За останній рік товариство «Інтер-Профіт» виграло 11 тендерів на загальну суму 5 485 956 грн, де у третині випадків замовником виступало Управління капітального будівництва.

 

Тендери. Скрін з  Youcontrol

 

 

 

 

За весь період своєї діяльності на рахунку фірми є лиш одне одна ухвала суду від 12 жовтня 2017 року. У ній йдеться про відкрите кримінальне провадження за фактом ухилення службовими особами приватного підприємства «Галкомбуд» у період з 1 січня 2016 року по 30 червня 2017 року від сплати податку на додану вартість, в сумі 1 530 340 грн.

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що підприємство «Галкомбуд» в період 2016-2017 років не проводило жодних фінансово-господарських операцій. При цьому включили до податкових декларацій відомості про операції по придбанню товарно матеріальних цінностей у кількох підприємців, у тому числі в товариства «Комерційна група «Інтер-Профіт».

 

У жовтні 2017 року працівники податкової міліції провели обшук офісних приміщень підприємства «Галкомбуд», де вилучили печатки, установчі документи, чекові книжки, банківські картки, чорнові записи та численні документи фінансово-господарської діяльності фірми.

 

При цьому, в ході обшуку було виявлено та вилучено печатку та численні папки із первинними документами фінансово-господарської діяльності ТОВ «Комерційна група «Інтер-Профіт». Більше того, ухвалою Івано-Франківського міського суду від 12 жовтня 2017 року, на усе вилучене під час обшуку майно було накладено арешт. 

 

Читайте також: Податківці обшукали офіс підрядника, що будує садок в Микитинцях. Вилучили печатки, установчі документи та бойові патрони.

 

Ухвала суду від 12 жовтня 2017 року

 

 

Окрім ухвали суду, товариство «Інтер-Профіт» із підприємством «Галкомбуд» пов’язує спільне керівництво. Нинішній очільник Управління капітального будівництва Роман Галіпчак, 12 років був одним із засновників та керівником підприємства «Галкомбуд». Після його відставки у 2016 році, крісло керівника посів Михайло Думич, який пробув на цій посаді майже два тижні. Сьогодні він очолює товариство «Інтер-Профіт».