У Франківську вже вп'яте оголосили торги з будівництва спортивного майданчика на Вовчинецькій

В Івано-Франківську за останніх півроку управління капітального будівництва чотири рази оголошувало торги з будівництва спортивного комплексу у мікрорайоні Позитрон і все безрезультатно.

Всі попередні аукціони на сайті електронних публічних закупівель Рrozorro завершились у статуті «торги не відбулися». Перший аукціон був оголошений у червні. Тоді тендерний комітет відхилив пропозиції усіх трьох учасників. Наступні торги відмінили через недостатньою кількість пропозицій. Ще одні торги мали пройти у серпні. На цей раз пропозиції надійшли відразу від чотирьох учасників, однак всі вони були відхилені тендерним комітетом.

  

Четверті за рахунком відриті торги мали відбутися у жовтні. Для участі в аукціоні надійшло дві пропозиції. Та тендерний комітет їх відхилив, а торги знову завершились у статусі «не відбулися». Днями управління капітального будівництво оголосило про проведення торгів уже вп’яте.

 

Предметом закупівлі являються  роботи з будівництва комплексного спортивного майданчика для ігрових видів спорту в районі вулиць Симоненка, 3в – Вовчинецька, 202в. Очікувана вартість робіт залишилась без змін і складає 3 650 000 гривень.

 

Наразі торги перебувають на стадії подання пропозицій. Сам аукціон відбудеться 21 листопада.  

 

У тендерній документації вказано, що спортивний комплекс включатиме у себе футбольне поле, баскетбольний, тенісний і волейбольний майданчики.