Франківська міськрада через аукціон розпродає комунальну нерухомість

Місцева влада не втрачає надії позбутися довгобуду по вулиці Стефаника, 31. За останні рік недобудовану будівлю лазні виставляли на торги вже сім разім. Тепер до список об’єктів, які міська рада реалізує на торгах, додалися нежитлові приміщення по вулиці Ленкавського, 6.  

Як писало Побудовано в Франківську, перший аукціон з продажу незавершеного будівництва лазні пройшов у грудні минулого року. Тоді на торги виставлялись єдиним лотом і об’єкт нерухомості, і земля під ним. Початкова ціна становила 8 млн грн. Однак бажаючих викупити довгобуд так і не знайшлося. Останній аукціон з продажу комунального майна відбувся у жовтні, і знову безрезультатно.

 

Тепер на сайті міськвиконкому з’явилося чергове оголошення про повторні торги. Цього разу на аукціон виставлено незавершене будівництво лазні, без земельної ділянки. Об’єкт нерухомості має три поверхи, а ступінь готовності ледь перевищує 50%. Початкова ціна лоту становить 6 306 350 гривень.

 

Будівля знаходиться на земельній ділянці площею 0,2391 га. Цільове призначення землі - для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, для обслуговування цілісного майнового комплексу. Та як вже згадувалося, ділянка продажу не підлягає.

 

Недобудована лазня продається без збереження спеціалізації. Тобто, новому власнику нічого не заважає замість лазні побудувати, до прикладу, торговий комплекс чи в крайньому випадку багатоповерхівку. Крім того, покупець зобов’язаний завершити будівництво на протязі 3 років.

 

Також під лотом №2 на торги виставлені нежитлові приміщення загальною площею 43,6 кв м. Об’єкт розташований на першому поверсі будинку по вулиці Ленкавського, 6. Початкова ціна продажу - 245 384 гривень.

 

Довідково: Аукціон в електронній формі буде проведено Прикарпатською універсальною товарною біржею 24 листопада. За довідковою інформацією  можна звертатися у Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, тел. 53-02-19, 55-21-06