ТОП-5 найпопулярніших новобудов Івано-Франківська в травні


Аналітики порталу "Нерухомість від забудовників" склали рейтинг найпопулярніших комплексів Івано-Франківська у травні.

 

Номінантів оцінювали за такими критеріями: кількість переходів, дзвінків, продажів. Пропонуємо поглянути на рейтинг ТОП-5 найпопулярніших новобудов Івано-Франківська у травні 2020.


На першій сходинці розмістився новий проєкт компанії “Вертикаль” — Містечко Козацьке. Це проєкт стандарт класу, котрий включатиме 5 кварталів названих на честь славних гетьманів та дитячий садочок “Козачок”.

 

ДО ТЕМИ: Рейтинг найдешевших квартир в новобудовах Івано-Франківська

 

В містечку внутрішній двір кожного кварталу буде закритий для машин. В проєкті передбачений підземний паркінг та паркувальні зони, виведені по периметру комплексу.

 

 

Житловий комплекс Royal Hall - на другій позиції. Комплекс преміум-класу Royal Hall від Blago developer розташований в центрі Івано-Франківська на затишній вулиці Шевченка. Тут поєднується легка витонченість та елегантність з бездоганною величністю Івано-Франківська, старовинних вулиць і сміливою сучасністю.

 

Royal Hall – це новий погляд на сучасне суспільство, яке не боїться експериментувати над власними ідеями і завжди стрімко йде вперед до здійснення своїх мрій та створення свого якісного світу.

 

Автоматизована система безпеки, багаторівневий контроль доступу, smart-інженерія, автоматичне пожежогасіння, гартовані склопакети та ін. – ці непомітні помічники щодня забезпечуватимуть максимальну приватність і комфорт мешканцям Royal Hall. Підземний паркінг, заправка для електрокарів, кімнати для спортінвентарю, продуктова крамниця, клініка естетичної краси та косметології та інші заклади забезпечать задоволення від життя.

 

В пішохідній доступності головні адміністративні будівлі міста, школа, лікарня, магазини, університет, заклади харчування.

 

 

На третьому місці розмістився житловий комплекс Parus. Parus - ще один проєкт компанії «Blago developer». Легкий бриз, свіже повітря, приваблива набережна, що потопає у зелені, — це не казка, а реальність нового комплексу елітних апартаментів.

 

«Parus» - це унікальний проєкт, в якому вперше в Івано-Франківську зводитимуться не просто квартири, а розкішні апартаменти з виглядом на міське озеро. Тут життя ніби зупиняється для того, щоб насолодитися ним після стрімкого ритму життя.

 

 

Четверте місце в рейтингу посідає ЖК "Містечко Соборне". Його особливість розташуванні та розміщенню будинків, щор дає можливість спостерігати з усіх будинків неймовірну панораму міста Івано-Франківськ та мальовничі Карпати. Тут зелені насадження та чудова зона відпочинку. Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, зручними транспортними розв’язками, функціональним зонування території. Містечко «Соборне» органічно поєднує в собі зручності великого міста і затишок та задоволення передмістя.

 

Для наймолодших мешканців містечка встановлено ігрові та спортивні майданчики, а також неподалік є дитячі освітні заклади: Гімназія №1. Екологічна концепція комплексу передбачила і обмежений доступ транспорту на територію та максимально зручне розташування наземного паркінгу.

 

Всі квартири мають зручне зонування: гостьова зона відокремлена від приватної, у квартирах де 2 і більше кімнат передбачено 2 сан вузла. Любителі усамітнення і тиші можуть обрати квартиру із затишним балконом.

 

 

На п'ятому місці в нас житловий комплекс Comfort Park – ЖК з чотирьох багатосекційних будівель, що утворюють окремі квартали.

 

Технологія, що використовується компанією в ході будівництва ЖК на вул. Хіміків / вул. Целевича, 34 в Івано-Франківську, забезпечує максимальну міцність і довговічність будинків, а матеріали відповідають сучасним стандартам якості й екологічної безпеки. Корпуси мають армований монолітний бетонний каркас, їх стіни викладаються з червоної керамічної цегли.

 

Секції будівель утворюють затишні двори, в яких обладнуються спортивні та дитячі майданчики. Організовуються місця для відпочинку, споруджуються автопарковки для гостей і гаражні бокси. Прокладаються проїзди для спецтранспорту, пішохідні доріжки і тротуари.