Релігійна громада за 1,5 мільйона купила приміщення в самому центрі Івано-Франківська

Йдеться про нежитлові приміщення 6-го поверху будівлі по вул. Січових стрільців, 56.
Площа приміщень 193,7  кв.м, які розташовані на шостому поверсі. Початкова ціна продажу складала 871 722,0  грн., у тому числі ПДВ – 145 287,0 грн..
 
За 1 мільйон 481 тисяч гривень приміщення купила релігійна громада християн віри євангельської “Спасіння”.
 

Умови продажу об'єкта:

1. Покупець зобов’язаний у місячний термін з дня переходу до нього права власності на Об’єкт Приватизації укласти з управителем (балансоутримувачем) будинку угоду про спільне утримання будинку, в якому розташовані приміщення.

2. Покупець зобов’язаний допускати на об'єкт приватизації спеціалістів комунальних служб міста для виконання їх службових обов'язків.

3. Покупець зобов’язаний сплачувати  плату за користування земельною ділянкою, на якій розташований об’єкт приватизації.

4. До участі в аукціоні не допускаються юридичні та фізичні особи, які мають заборгованість перед бюджетом міста Івано-Франківська.

5. Переможець аукціону зобов’язаний відшкодувати Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради кошти, затрачені Департаментом комунальних ресурсів на здійснення оцінки вартості приміщень з метою визначення початкової вартості продажу з аукціону вказаних приміщень, проведення рецензування звіту та проведення аукціону.

за матеріалами Галка, МВК