Попит на квартири у новобудовах Івано-Франківська зріс після виборів

Процеси на ринку нерухомості Прикарпаття набирають обертів, попит активізувався.  І причини очевидні: сезон відпусток добігає кінця, головна політична інтрига вже позаду. Більше про попит на квадратні метри розповів Аналітичний центр Blago developer.

Типовим явищем для українського ринку нерухомості є період затишшя. Як правило це липень, час літніх відпусток. Однак цього року причиною вичікування стали ще й парламентські вибори. Нестабільна політична ситуація та переформатування влади змусили не одного інвестора затамували подих та чекати кращого часу. І все ж пожвавлення повертається, а це означає, що українці продовжують інвестувати в нерухомість для збереження коштів та покращення житлових умов.

 

Щодо розподілу попиту на новобудови Івано-Франківська, то більш привабливим для покупця залишається передмістя. Сприяє цьому широкий вибір житлових кварталів, більше природи ніж у центрі та менша ціна квадратного метра. Серед лідерів продажу залишається ЖК «Паркова Алея», «Comfort park» та «Містечко Соборне».

 

Центральна частина міста також не втратила свого інвестора. Попит на елітні апартаменти у ЖК Parus та Районі Manhattan зумовлений найвищою якістю будівництва, дотриманням світових принципів сучасного стилю життя.

 

Зростає інтерес іванофранківців до нерухомості бізнес-класу в нових проектах міста – Main House, 4UHouse та ЖК «Авторський».

 

Основними причинами зростання попиту фахівці називають бажання українців покращити житлові умови та інвестиційні фактори: купівля квартири для перепродажу та здачі в оренду.

 

Виходячи з високої конкуренції серед франківських забудовників, у більш виграшному становищі залишаються великі будівельні компанії, що мають можливість запропонувати клієнту широкий вибір житлових комплексів у центрі та мікрорайонах, а також програми розтермінування. Нагадаємо, що на усі ЖК від  Blago developer діє програма безвідсоткового розтермінування терміном до двох років. Крім цього продовжує діяти програма обміну «Хрущовка» на нову квартиру», що дає можливість власникам вторинного майна вигідно обміняти старе житло на квартиру в новобудові Івано-Франківська.

 

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна в сучасних житлових комплексах ManhattanComfort Parkмістечко Соборне, та елітних комплексах ParusFranko River Club, Royal Hall від будівельної компанії «blago developer».