Переваги інвестування в нерухомість в Івано-Франківську


Чи мріяли ви про стабільний дохід і можливість примножити свої інвестиції? Завдяки стрімкому зростанню цін на нерухомість, високій прибутковості від оренди та підтримці державних програм, інвестування в нерухомість тут стає все більш привабливим.

 

У цій статті ми розкриємо основні переваги інвестування в нерухомість Франківська і чому цей регіон стає магнітом для молодих професіоналів, сімей та інвесторів. 

 

Стабільний ріст цін на нерухомість

Останніми роками Івано-Франківськ демонструє стабільний ріст цін на нерухомість. Це означає, що вартість вашої інвестиції буде зростати з часом, що дозволяє отримати значний прибуток від подальшого перепродажу. Зростання цін підкріплюється розвитком міської інфраструктури та підвищенням попиту на житло серед місцевого населення та внутрішньо переміщених осіб.

 

Висока прибутковість від оренди квартир

Інвестування в нерухомість для здачі в оренду в Івано-Франківську також вигідне. Місто приваблює багато студентів, молодих професіоналів та сімей, які шукають зручне та сучасне житло. Це створює високий попит на оренду квартир, що своєю чергою, забезпечує стабільний дохід для інвесторів. Прибутковість від оренди в місті є однією з найвищих в регіоні, що робить його привабливим для тих, хто шукає постійний пасивний дохід.

 

Можливість для інвесторів: програма державного кредитування єОселя

Ця програма надає можливість отримати кредит на вигідних умовах для придбання житла, що значно спрощує процес інвестування. Завдяки підтримці держави, інвестори можуть зменшити свої витрати та максимізувати прибуток. А також отримують можливість одразу почати заробляти на здачі житла в оренду. Орендна плата за квартиру в гривні буде з часом зростати (через інфляцію та знецінення гривні), а платіж по кредиту залишатиметься незмінним.

 

Привабливість міста для молодих професіоналів та сімей

Івано-Франківськ стає все більш привабливим для молодих професіоналів, зокрема зі сфери IT, та сімей. Місто пропонує високий рівень життя, добре розвинену інфраструктуру, багато зелених зон, сучасні освітні заклади та культурні заходи. Це створює сприятливе середовище для життя та роботи, що додатково підвищує попит на нерухомість. 

 

Згідно з дев’ятим муніципальним опитуванням IRI Івано-Франківськ посідає одне з перших місць у рейтингу «Емоційне сприйняття міст» та вважається безпечним, квітучим і економічно розвинутим містом. Цей показник демонструє високі показники задоволеності мешканців і позитивного ставлення до міста.

 

 

Сучасна нова забудова

Серед найпопулярніших житлових комплексів Івано-Франківська варто відзначити район «Manhattan». Цей ЖК виділяється неповторним стилем та дизайном, а також широким функціоналом, що задовольнить найвибагливіших мешканців. Комплекс оснащений системами відеоспостереження та пожежогасіння, у кожному під’їзді є два ліфти, а холи прикрашають дизайнерські мурали. Для зручності мешканців передбачені сучасний дитячий та спортивний майданчики, підземний паркінг, магазини та аптека. Крім того, на території незабаром відкриється приватний дитячий садок, що стане великою перевагою для сімей з маленькими дітьми.

 

Інвестування в нерухомість в Івано-Франківську – це не лише вигідно, але й перспективно. Стабільний ріст цін, висока прибутковість від оренди, підтримка державних програм та привабливість міста роблять його ідеальним вибором для інвесторів. А житловий комплекс «Manhattan» є яскравим прикладом сучасного та комфортного житла, яке відповідає всім вимогам для вигідного інвестування.