Міжнародна антикорупційна мережа визнала Івано-Франківськ найкращим містом України, в яке варто інвестувати

Кожен, хто прагне розпочати чи розширити власний бізнес, в першу чергу повинен звертати увагу на потенціал міста, його інвестиційну привабливість.

Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» з‘ясував, чи є Івано-Франківськ містом інвестиційних  можливостей та чому саме тут вигідно вкладати кошти.

 

Місто з відзнакою

Міжнародна антикорупційна мережа Transparency International Ukraine (TIU) оголосила рейтинг прозорості інвестиційної сфери ста найбільших міст України. Серед номінантів перше місце посів Івано-Франківськ, друге – Київ, третє – Вінниця. Почесна відзнака вкотре доводить, що наше місто має потужний економічний потенціал та європейський вектор діяльності; місцева  влада сприяє формуванню позитивного інвестиційного іміджу міста та просування його інвестиційних можливостей.

 

Інвестиції в нерухомість

Актуальною та найбільш затребуваною інвестицією серед українців є сфера нерухомості. Квадратні метри вже давно стали надійним джерелом збереження та примноження коштів. Високий рівень розвитку будівництва міста, широкий спектр пропозицій та сприятливий ціновий діапазон створюють усі можливості для стабільних і вигідних інвестицій в комерційну та житлову нерухомість.

 

Якість, інноваційність

Яскравим прикладом впровадження інноваційних технологій у сфері будівництва є елітний комплекс апартаментів Parus та житловий район бізнес-класу Manhattan. Побудовані за європейськими принципами та стандартами, вони не мають аналогів на Прикарпатті. Для їх зведення використано будівельні матеріали найвищої якості. Архітектори та дизайнери подбали про досконале планування простору, естетику стилю, ексклюзивний дизайн, надійність і комфорт у кожній деталі.

 

Доступні  ціни

Цінова політика у сфері нерухомості має сприятливий характер і клієнтоорієнтованість. Здорова конкуренція серед забудовників дає можливість інвестору отримати найбільш якісний продукт за помірною ціною або ж на вигідних умовах розтермінування.

 

Купити квартиру найвищої якості в Івано-Франківську можна в ЖК Parus та Manhattan від будівельної компанії «Благо».