Експерти: Iнвестиції в нерухомість дають надію, що ринок відновиться після карантину швидше


Згідно з останніми даними CBRE, міжнародної консалтингової компанії в сфері нерухомості, загальний обсяг інвестицій в європейську нерухомість досяг в I кварталі 2020 року 85,5 млрд. євро, що на 52% вище за показник аналогічного періоду минулого року.

 

Це рекордний показник обсягу інвестицій в європейську комерційну нерухомість за перший квартал, який перевершує попередній максимум, зафіксований в I кварталі 2015 року.

 

Багато великих ринків континентальної Європи перевершили показники першого кварталу минулого року: в Німеччині, Франції та Іспанії зафіксовано збільшення обсягу інвестицій на 97%, 38% і 54%, відповідно.

 

Високі показники I кварталу 2020 року в Європі частково обумовлені ефектом відкладення: багато великих угод були ініційовані в другій половині минулого року, але завершені на початку поточного.

 

Проте, після внесення поправки на великі рамкові угоди, обсяги інвестицій в I кварталі 2020 року зросли на 15% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що відповідає 3-му найкращому показнику першого кварталу за всю історію спостережень.

 

«Ці дані не відображають поточних настроїв на ринку, оскільки про наслідки Covid-19 для європейського інвестиційного ринку можна буде судити лише за результатами II кварталу. Проте хороші показники I кварталу 2020 року свідчать про великий обсяг капіталу, доступного для інвестицій в європейську нерухомість, і надають передумови що інвестиційна активність швидко відновиться після невизначеності, пов'язаної з Covid-19», – говорять аналітики.

 

за матеріалами 100realty.ua