Мікрорайон Крайківського-Макогона таки забудують багатоповерхівками

Депутати Івано-Франківської міської ради не скасуватимуть своє рішення сесії про дозвіл на детальне планування території в мікрорайоні Крайківського-Макогона.

На сьогоднішню сесію Івано-Франківської міської ради прийшли мешканці даного мікрорайону, щоб переконати депутатів переглянути своє рішення, але зробити цього їм не вдалося.

Міський голова Руслан Марцнків лише доручив своєму заступнику Олексію Кайді до 20 вересня провести громадські слухання та відкоригувати ДПТ.

Також він запропонував зменшити поверховість і знайти спільне рішення з мешканцями і винести відкориговане проект рішення на наступну сесію.

До теми:

Страх і ненависть в Івано-Франківську: фотоподорож територією промзони на Макогона, 23А

Дмитро Нижник про резонасний детальний план території в межах вул. Макогона-Крайківського-Промислова та майбутні перспективи містобудування

Руслан Марцінків прокоментував забудову промзони на Макогона, 23А і заявив про можливість дискусії

Прокуратура порушила кримінальну справу щодо передачі в оренду землі на Макогона, 23А

На останній сесії Івано-Франківської міської ради, що відбулась 8 липня, депутати голосували за затвердження кількох детальних планів територій.

Серед них був і ДПТ на 33 високоповерхівки в районі малоповерхових забудов території мікрорайону в межах вулиць Крайківського-Макогона-Промислова.

Згідно з проектом, площа ділянки 3,4792 га. З них 1,5 га, це земля, яку на минулій сесії, міська рада віддала під забудову фірмі, наближеній до представників ВО «Свобода».

На площі 3,48 га планується будівництво 33 багатопоперхівок, дитячого садка на 100 місць та підземного паркінгу. Із 33 будинків чотири – 16-поверхові, 12 – 12-поверхові, два – десятиповерхові та 15 дев’ятиповерхівок.