5 причин обрати комерційну нерухомість у новозбудованому житловому районі

Комерційну нерухомість вважають досить хорошим джерелом прибутку і не дарма, адже експерти називають її одним із надійних методів інвестування коштів. В даному сегменті можливі два варіанти вкладень — в первинну і вторинну нерухомість. Експерти рекомендують інвестувати насамперед в первинний ринок.

Аналітичний центр будівельної компанії “Благо” назвав 5 аргументів, чому прибутковіше вкладати у нежитловий фонд новозведеного ЖК.

 

1.Вигідні умови оплати

Будівельні компанії зазвичай радо йдуть на взаємовигідну співпрацю з покупцем. Тому дають можливість людині виплачувати кошти за нерухомість поетапно або ж пропонують взяти у кредит. Цей варіант чудово підходить для представників малого бізнесу або тих, хто відкриває нову справу.

 

2. Якісні та нові інженерні комунікації

При купівлі приміщення у новобудові можна не хвилюватись про наявність і справність системи електропостачання, опалення, водопостачання, водовідведення, газифікації та вентиляції. Зазвичай їх встановлює будівельник. Тому все нове, працює справно і неочікуваних ситуацій з перебоями електроенергії і несправністю труб точно не буде.

 

3. Різноманіття варіантів

У новозбудованому житловому районі перші поверхи зазвичай входять до нежитлового фонду, тому приміщень багато і вибрати є з чого.Та й у будівельній компанії спеціалісти готові надати консультацію і запропонувати найоптимальніший варіант приміщення для бізнесу покупця.

 

4. Вигідне місце розташування

Представники малого і середнього бізнесу для відкриття нової справи охочіше обирають саме новозведені райони, з огляду на високу прохідність і попит на багато категорій продукції. Одночасно, нові житлові райони привертають увагу і представників великого бізнесу, навіть якщо ЖК знаходиться на окраїні.  Переконуючим фактором служить зручна транспортна доступність при відносно невисокій вартості оренди квадратних метрів.

 

5. Близькість до свого клієнта

На сьогодні більшість житлових комплексів проектуються як цілий мікрорайон зі своєю інфраструктурою та освітніми закладами.  Тому жити тут хоче все більше молодих людей та сімей. Різке збільшення чисельності населення призведе до необхідності організації їх дозвілля, відкриття магазинів роздрібної торгівлі, різних сервісних та побутових служб, діяльність яких спрямована на задоволення потреб населення.

 

Купити комерційні приміщення у Франківську можна у Містечку Соборне, Паркова алея, Comfort Park районі Manhattan.