ЖК вул. Короля Данила, 20 Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Короля Данила, 22А
Ціна(м2) від: 12 160 грн.
Клас об'єкта: Еліт
Стан будівництва: Будується

Житловий будинок на вул. Короля Данила, 20 – це сучасна восьмиповерхова будова з квартирами економ-класу, що розташована у близькості від центру Івано-Франківська.

 

На перших двох поверхах будинку передбачені комерційні структури і технічні приміщення. Житлова площа представлена  ​1-, 2-, 3-кімнатними квартирами із продуманим плануванням.

 

У ході будівництва передбачено використання високоякісних матеріалів. Будинок зводиться з використанням монолітно-каркасної технології будівництва. Цегляні стіни утепляються пінопластом.

 

Для економії енергоресурсів та комфорту жильців у квартирах заплановано індивідуальне опалення. У приміщеннях будуть засклені не тільки вікна, але й балкони з лоджіями. Планом проектування передбачається обладнання гостьової парковки.

 

У районі, де розташовується ЖБ по вулиці Короля Данила, 20, добре розвинена інфраструктура. Тут є навчальні та медичні заклади, торгові центри, підприємства загального харчування та багато іншого. Завдяки гарному транспортному сполученню в центр міста можна потрапити за лічені хвилини.


Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар