ЖК по вул. Стуса-Миколайчука (II черга) Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Стуса-Миколайчука
Ціна(м2) від: 9 600 грн.
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Житловий комплекс на вулиці Стуса - Миколайчука в Івано-Франківську розташований в екологічно чистому районі біля річки Бистриця-Надвірнянська.

  

Зручна транспортна розв'язка дозволяє швидко потрапити в будь-яку точку міста або виїхати у передмістя. Поруч знаходиться супермаркет і гіпермаркет, ресторани, кафе, дитячий садок і дві школи. Поблизу є декілька відділень банків. На відстані півкілометра знаходяться три зупинки громадського транспорту.

 

Житловий комплекс складається з чотирьох дев'ятиповерхових будинків зі стінами, виконаними з керамічної цегли. Фасад будинків утепляється шаром пінопласту, що зменшує витрати на опалення взимку і підтримує оптимальну температуру влітку.

 

Спорудження будинків ведеться в дві черги. Перший рівень будинків повністю відданий під комерційне використання. До продажу пропонуються однокімнатні, 2-кімнатні та навіть трикімнатні квартирі з типовими плануваннями та різним метражем.

  

На прибудинковій території обладнується відкрита парковка. Споруджуються дитячі ігрові майданчики та облаштовуються місця для відпочинку.

 

Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар