ЖК "Хмельницький" Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Богдана Хмельницького, 73
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

ЖК «Хмельницький» - красивий, затишний, сімейний житловий комплекс комфорт-класу, що помітно вирізняється з-поміж інших будинків. Фасад новобудови прикрашає автентичний стінопис у вигляді вишиванки.

Внутрішній двір житлового комплексу - це закрита територія, із системою відеоспостереження. Сучасний дитячий майданчик плавно переходить у відпочинкову зону із зеленими насадженнями, тож ви можете відпочивати на зручних лавках та спостерігати за малечою, поки та веселиться на майданчику.

У новобудові мінімальна площа квартир становить 41,67 м2 Максимальна площа - 87, 64 м2 1-ший поверх відведений під комерційні приміщення для магазинів, кав’ярень та інших сервісів. Квартири здаються із індивідуальними лічильниками газу, електро та водопостачання. У кімнатах зроблена штукатурка цегляних стін. Вікна шестикамерні із потрійним склопакетом забезпечують надійну теплоізоляцію. У будинку вмонтовані сучасні, просторі ліфти із вантажопідйомністю 630 кг.

Будинок розміщений на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Надрічна. Зовсім поряд зупинка громадського транспорту із маршрутами №24, №28, №34, №35. До найближчих супермаркетів таких як «Еко-маркет», «THRASH!Траш», «Торба» - в середньому 5-7 хв пішки. До гіпермаркету «МETRO Cash&Carry» - 16 хв пішки. Шопінг, піцу, каву та розваги ви знайдете в ТРЦ «Велес» до якого всього 7 хв пішки. Відділення Нової пошти №1 знаходиться за 300 м від ЖК «Хмельницький». Зарядна станція для електромобілів - за 150 м. Для малечі поряд є садочки № 4 «Калинова сопілка» та № 33 «Кристалик».

До початкової школи № 8 - 12 хв, а до Ліцею № 10 - 14 хв пішки. В радіусі 7 хв на авто знаходяться садочки «Квітка Карпат», «Ромашка», «Зернятко» та школи № 19, № 22. Коледж електронних приладів у 300-х м від житлового комплексу. Станція швидкої невідкладної медичної допомоги - у 5 хв ходьби, а до міської поліклініки №4 - 13 хв пішки.

Для любителів спорту неподалік знаходяться спортивні клуби «Hazard Gym», «Альянс» та стадіон для спорту на свіжому повітрі.


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар