вул. Січових Стрільців, 18 Зданий в експлуатацію

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 18
Клас об'єкта: Економ
Стан будівництва: Зданий в експлуатацію

Реконструкція пам’ятки архітектури по вулиці Січових Стрільців, 18. Генпідрядник - ТОВ "Івано-Франківськміськбуд".

 

11 лютого 2012 року в будинку на Січових Стрільців, 18 обвалилися перекриття. Будівля була найдавнішою каменицею за межами середмістя.

 

У 2013 році міська рада вирішила укласти інвестиційний договір на реставрацію буднику по вулиці Січових Стрільців. Договір уклали із приватним підприємцем - Богославець Галиною Омельянівною. Вона виступила замовником та у повному обсязі зобов’язалась фінансувати всі проектні, реставраційні та будівельні роботи.

 

До обвалу там стояла двоповерхова будівля, та замовник будівництва у реставраційному завданні вказала поверховість будинку в чотири поверхи. Міська влада це пояснювала тим, що власник приміщення за рахунок надбудови має виконати інвестиційні зобов’язання перед міською владою – передати місту 75,6 кв. м.

 

В липні 2014 року Департамент містобудування, архітектури  та культурної спадщини видав містобудівні умови та обмеження на реставрацію-реконструкцію будинку з надбудовою по вулиці Січових Стрільців, 18. Висота будівлі має сягати чотири поверхи і не повинна перевищувати лінії карнизу звісу даху на фасаді суміжного будинку.

 

У вересні 2014 року ДАБІ зареєструвала декларацію на початок виконання будівельних робіт. Генпідрядником будівництва виступила будівельна компанія «Івано-Франківськміськбуд». Наразі реставраційні роботи по відновленню пам’ятки архітектури на вулиці Січових Стрільців, 18 перебувають на завершальній стадії. 

 

Дозвільна документація відповідає фактичному будівництву.

 

Детальніше читайте нижче у розділі "Перевірка від "Побудовано".


Перевірка від Побудовано:

 • Об'єкт реконструкції
  Після «падіння» будинку, Івано-Франківська міська рада прийняла рішення «Про реставрацію з пристосуванням будинку №18 на вулиці Січових Стрільців у м. Івано-Франківську». Уклали інвестиційний договір з представником приватних власників – підприємцем Богославець Галиною Омелянівною.
  Якщо раніше тут був 2-поверховий будинок, то замовник будівництва у реставраційному завданні вказала поверховість будинку в чотири поверхи. Міська влада це пояснювала тим, що власники приміщення за рахунок надбудови мають виконати інвестиційні зобов’язання перед міською владою – передати місту 75,6 м2
  : + Читати повністю
 • Дозвільна документація
 • Замовник/підрядник
  Замовник будівництва - ФОП Богославець Галина Омелянівна. Генпідрядником будівництва виступила будівельна компанія «Івано-Франківськміськбуд».

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар