вул. Пасічна, 39 (41) Скандальна забудова

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Пасічна, 39
Клас об'єкта: Економ
Стан будівництва: Скандальна забудова

У 2006 році підприємство ТОВ «Гільдія» отримало архітектурно-планувальне завдання на будівництво комплексу.  Було навіть рішення міської ради на складання проекту відведення земельної ділянки.

Згодом у «Гільдії» виник судовий спір з міською владою стосовно щодо визнання права на складання проекту землеустрою. Він тривав до 2013 року. Своє право фірма відстояла, а міська рада не оскаржила в апеляційному суді.

Декларацію на початок будівництва  другої черги – видано у вересні 2011 року.

У листопаді 2012 року компанія здала в експлуатацію першу чергу будівництва.Того ж місяця міська рада присвоює поштову адресу – Пасічна, 41. Але в документі вже йдеться про культурно-відпочинковий комплекс з надбудовою житлових приміщень. Комунальники беруть на баланс всі зовнішні мережі.

У квітні 2014 здається в експлуатацію друга черга.

Цього ж року міська рада вирішила поновити договір оренди земельної ділянки. Фірма знову отримує землю для «для будівництва культурно-відпочинкового комплексу».  Але по факту тут збудовано житлову багатоповерхівку.

 Проект «Побудовано в Івано-Франківську» нижче публікує тільки факти на основі документації та матеріалів судових засідань.

Детальніше читайте нижче у розділі "Перевірка від "Побудовано".

 


Перевірка від Побудовано:

 • Земля
  Земельна ділянка площею 0,87 га для будівництва культурно-відпочинкового комплексу. Цільове призначення території – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
 • Генплан
  Згідно чинного генерального плану територія будівництва належить до "зеленої зони" загального користування.
 • Дозвільна документація
  Декларацію на початок будівництва другої черги – видано у вересні 2011 року. У листопаді 2012 року компанія здала в експлуатацію першу чергу будівництва.Того ж місяця міська рада присвоїла поштову адресу – Пасічна, 41. У квітні 2014 було здано другу чергу будівництва. Цього ж року міська рада поновила договір оренди земельної ділянки

13 Коментарі - Написати коментар

 1. Андрій 12.12.2017 17:03

  Нещодавно 07,12,17р забрали сміттєві баки з території житлового будинку. І хочуть заставити жителів носити сміття за 800-900м від міця проживання. Сміття кругом. Хто може помогти вирішити цю проблему???

Коментар